Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::hi::hi:

heh faktycznie coś jakoś tak nie do końca :kwasny: - jestem pewien, że jak byś przysiadł to byś to lepiej ogarnął :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: w ten sloneczny dzien :decayed:
Opublikowano

:hi:a ja sie przeziebilem o i taki final

Opublikowano
:hi:a ja sie przeziebilem o i taki final

jak gdzies latasz z gola d*pa to takie sa tego skutki :decayed::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa :grin:

30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :grin::polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Bende w te niedziele... :(

i tym sposobem spot bedzie liczniejszy :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

:hi:brrry ale dzis piknieeeeee:decayed:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

:hi:a ja sie przeziebilem o i taki final

jak sie nie konserwujesz to tak masz :decayed:

Opublikowano

Madzia, a się wybierasz się ? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905707,5489_thumb.jpg
Opublikowano

"Rozpruwacz" :grin:

Opublikowano
na stacji moze nie ma ale jak dobrze poszukasz to 3.80 sie kupi :wink:

a potem mi się popsuje auto po tym opale :P

Opublikowano
  • Autor

Wypił duszkiem butelkę wódki zaraz po kolizji

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

spoko, jeszcze jesteśmy:)

Opublikowano
:hi: Ludzie kto ma facebooka to pomóżcie człowiekowi w potrzebie, mianowice trzeba kliknąć lubię to pod zdjęciem udostepnionym na samej górze mojej tablicy- chodzi o konkurs keltona. Jak wygram to stawiam browary całemu łódzkiemu :)https://www.facebook.com/WiniarWiktor
Opublikowano
  • Autor

naklikane Frugo :)

Po co Bóg wynalazł kobiecy

orgazm?

Żeby mogły jęczeć nawet jak jest im dobrze

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

ooo DJ :D

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

ooooo Marcin

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

oooo Chrisu :D

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

kto mi znajdzie dach panorame z tego linka stawiam flache

Oferta - Volkswagen Passat - Volkswagen Passat 2,0 TDI DSG Highline NAVI PANORAMA DACH DSG SKRZYNIA USZKODZONY JAK NA FOTO DO OPŁAT AKCYZOWYCH CENA

ja pier**le :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
  • Autor

siema Mariano italiano aka waska pieta :)

Opublikowano

Poszedł "Klik" :wink:

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

Siema Sixthesensej Seba San :notworthy:

No z tą Panoramą to może być problem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:wink::decayed::decayed::decayed::decayed:

kurde co tam sie musialo wydarzyc ze taki stan paska :/

Opublikowano

Może Pasek po jakimś teście z Top Gear-a :decayed: oni tam testują w przedziwne sposoby urządzenia jeżdżące :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no moze ale dachu ni chu chu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.