Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) od niedawna posiadam piękną ( jak dla mnie :decayed: ) a4 b5 i jak na razie jestem gejem w/g waszych standardów :kox: może poradzicie koledzy gdzie mogę dostać tanio i w miarę sprawdzone części do autka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się dba to się nie psuje :decayed: a jak się kupiło trochę zaniedbaną to trzeba się zaopiekować niunią :kox: przykład: tulejki prawdopodobnie nie były wymieniane w mojej od nowości :D nawet emblematy Audi były na nich i stare nr :D metal tarł o metal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bushido666 zajedz na Rudzka taki sklep narozny tam maja w miare niskie ceny :whistling:

a swoja drogą pocas zapodał bardzo rygorsytyczne standardy co do felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klysek :wink:

A te standardy to chyba obowiązują tylko na niemieckich dogach co? Bo tak to na zawieszenie i naprawę felg bym nie wyrobił w razie czego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostaje na ori 15 Audi :D przynajmniej na tę zimę :whistling:

no ja własnie dzisiaj zakupiłem stalowki '15 na zime nie daleko ciebie w Woli Błędowej :whistling:

tutaj masz numer do tych typow z Rudzkiej 795-733-223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danke :wink:

Niedaleko mnie ( Wola Zbrożkowa ) jest też serwis Audi - VW "Szrot" :decayed: muszę jutro do nich podjechać i zapytać czy mają hokej poliftowy i osłonę silnika ze skrzynią. Może coś taniej niż na alledrogo będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć homusie ;]

Dobry amor, sprężyna + twarda felga i można jeździć. Dziś w końcu ustawiłem lampy jak należy! 2 godziny jeżdżenia. Ściana i ciemna ulica, ściana i ciemna ulica. Tak w kółko. Ale już jest tip top.

Podzieli się ktoś z ETKI nr do światła ambient? Może jednak ktoś zna ten turecki ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dość aktualizacji - na razie nie chce mi się etki odpalać - elsę mi lepiej skołujcie;D BTW - nie chce ktoś emulatora? Zawsze jest tak, że jak wyślę turę, to na drugi dzień mam chętnego;p Akurat teraz zostanie mi wolna sztuka, więc jak ktoś chce łyknąć, to proszę bardzo: http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/index14.html#post3088356

(emulator służy do podłaczenia mp3/telefonu do oryginalnego radia Audi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...