Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheh no to i ja sie doloze z innej branzy :D dzwonie do serwisu sony celem zareklamowania lapka :) najprosciej mowiac matryca sie jakby wylala pod spodem :) zostala taka plama jak kciuk :) ciemna :) no wiec dzwonie do sony :) po 10 min i wprowadzeniu 15 cyfrowego kodu z lapka odebral jakis ciec doslownie :D wies to malo bo w sumie spoko jest mowicz czy a nie trzy :) ehhh no wiec opisuje problem ze miga matryca i pojawila sie plama, ze lapek nie spadl nigdy nigdy nie zostal zalany zawsze na niego chucham dmucham nawet z domu nigdy nie wyszedl nie zmienil biurka :) na co przemicyl ciec mi mowi zebym zrobil zdjecie :D hehe mowie slucham ?? zdjecie ?? matrycy ?? czy to aby napewno serwis sony ?? na zdjeciach nie bedzie tego widac ! mi opadla kopara pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim :D oczywiscie musialem mu pocisnac no bo bylem zaskoczony robieniem zdjec matrycy :) heheh po kolejnych 5 min powiedzialem dobrze przysle zdjecia matrycy :D poprosze o email :D hehehe niby pier**la ale myslalem ze bedzie jakis normalny adres a tu prosze gosc mi dyktuje przez tel adres [email protected] no zmieklem po raz 2 :D heheheh ale na koncu dolozyl do pieca :D a wie pan co bo ja ostatnio slyszalem ze na takie wady pomaga przeinstalowanie sterownikow karty graficznej :D heheh nie wyrobilem :) dalem mu do zrozumienia ze jest nie madry i ze mnie nie rozumie :) nie rozmawiamy o bledach w wyswietlania tylko o plamie ktora nie ma wplywu na nic i jest odrazu nawet na carnym ekranie przy ladowaniu biosu :) heheh podzeikowalem i mowie dobra zrobilem zdjecia wyslalem i nie otrzymalem odpowiedzi :) dzisiaj dzwonie 18 min zajelo mi samo dodzwonienie sie do konsultanta :) po czym odebrala kobia mowie co i jak ze zdjecia ze nie ma odpowiedzi na co ona prosze pana ale ja widze te zdjecia tam nic nie widac :D mowie no k**wa mac mowilem pani madremu koledze ze nie bedzie widac to sie upieral :D heh mowie no i co dalej chce go reklamowac na co laska mi mowi ale mnie to wyglada na uszkodzneie mechaniczne ze pan to sam zepsul gwarancja tego nie obejmuje no k**wa mac :D musialem grzecznie powiedziec jej ze ja popierdolilo i zeby nie jebala mi glupot tylko zamknela jape i przyslala jutro kuriera na ich koszt niech to zabiera i robia i mnie wiecej nie wkurwiaja :) heh na szczescie posluchala :) tak czy siak glaby pracuja i tyle :/

no to sie deko rozpisalem :):decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

20121022_144523.jpg

a tu zdjecie plamy :)

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 06:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 23:24 ----------

:hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ale wiesz jak to jest :) hyh niby widac ale to nie to samo co na zywo :) nienawidze tych supportow kurde siedza tam tluczki ktore czytaja z kartki co sie maja dowiedziec albo wymyslalja jakies pierdy a sprzet i tak mija polske i leci prosto do niemiec bez sensu hehehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Serwisów to w sumie można by książkę / pamiętnik pisać z każdej wizyty każdego człowieka - oni tam nic nie wiedzą i chodzą jak smrody po gaciach :facepalm:

Ostatnio czytałem troszkę wątek wrclaguny :decayed: on jak jeździ do ASO to uczy ich co i jak trzeba zrobić, co się da wyrezać i w jaki sposób :grin: (niby w ASO tacy wyszkoleni ludzie ) :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

hehe no ale wiesz jak to jest :) hyh niby widac ale to nie to samo co na zywo :) nienawidze tych supportow kurde siedza tam tluczki ktore czytaja z kartki co sie maja dowiedziec albo wymyslalja jakies pierdy a sprzet i tak mija polske i leci prosto do niemiec bez sensu hehehe :decayed:

nasz piękny kraj to dziwny kraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam d*pa :D w aso wiecej glabow siedzi niz u mietka w warsztacie :)

heh powinni mu placic za douczanie :) dokladnie to co Panton pisal wyzej hehehe :) niedouczone barany pracuja mysli ze jak siedzi w aso

to kazdy ktory przychodzi do niego nie wie nic o swoim aucie i to co mozna a czego nie :) hyh prawda jest taka ze wiekszosc ludzi jednak wie mniej :)

ale... :D sa i tacy co wiedza wiecej :) i pozniej wlasnie wychodzi to co wychodzi :D

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

nooo heheh dzwonisz do polski z serwisem po czym komputer i tak mijapolske szerokim lukiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:w aso jest niebywale zageszczenie ludzi o nieskalanych inteligencja ryjach... zawsze jak tam jade to mam na kartkach numery czesci bo tak jak ktos tu wspomnial, odpali etke i odwroci monitor i 'szukaje se panie'...

w kwietniu wmawiali mi, ze szyny do iso fix nie zaloze i szkoda kasy... 2 srubki torx, 10minut roboty i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kazdy ma jakies przyklady :)

a ja wlasnie spotkalem sie z Tomkiem na drodze :P w sumie to go swiatlami zepchnalem :D heheh sie tomeg zdziwil :P

hehehe nie spodziewal sie :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale za to w przeprosinach dostaniesz od sony list z przeprosinami i ściereczkę do matrycy - albo możesz sobie wykorzystać do mycia samochodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry;D Narzekanie - nasz narodowy sport;D Każdy zawsze miał takie przypadki, a odnośnie ASO - znajomy ma kilkuletnie Lacetti - jeździł tym do ASO, bo wiadomo - przeglądy, etc... Przy 50kkm wymienili rozrząd - dokładnie taki sam, jak w Nubirze - komplet kosztuje w sklepach ok. 350 zł - u nich razem z robotą 2500;D Co do moich doświadczeń - znam tylko jednego normalnego człowieka z działu części - pracuje u Bursiaka - taki p. Marek. Reszta ludzi na na imię "poproszę nr nadwozia", a jeżeli im się go nie poda, to nie ma bata, żeby cokolwiek znaleźli w etce, że nie wspomnę o potocznych nazwach części, jak np. "odma" - czarna magia;D Ok, trzeba zrobić coś konstruktywnego;) Lecę, miłego dnia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...