Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no no Tomku wszystkiego naj naj :D masy projektow kupe kasy nowej a4 w rs i zdrowia :) a reszte se kupisz :P:kox::kox::kox:

a Ty Kudlaty znowu z partyzanta lypisz okiem zamiast sie ladnie przywitac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::wink: tylko cciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :whistling:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać :shock3: ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa :decayed::facepalm:

to nie działało ci radio na starej antenie :question: :eusathink:to miało jakieś znaczenie :eusathink:

A to Concert II plus a padło na kasety się niczym nie różni ? :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

:hi: bryy , Tomaszowi już winszowałam ale co tam:drinks::a4fan: jeszcze raz mocy chłopie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia bo cała reszta to chu***..... no i jakiegoś porządnego laserowego niwelatora co by było czym czesać developerów.... :decayed:

ps: zawieszanie za 8tyś. :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest taki. Mam gotowe wiązki do grzanych stołków i elektryki. Muszę je pociągać troszkę po samochodzie. Szukam chętnego na rezanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...