Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomyslimy co da sie zrobic temat nadalem :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

klysiu nowa stopka :naughty: :naughty: :naughty: Nice :good:

i najlepsze ze jest to fotka autorstwa Seby mojego poprzedniego bolida :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe poznalem :P

Opublikowano

stopka jest PRO:thumbup1:

Opublikowano

Witajcie Pany i Panie. Co tam słychać w wielkim mieście.

Jak już wścibskie oko Kłysia mnie wypatrzyło zmieniłem miejsce spotowania. Niestety/ albo stety podjąłem pewne decyzje i wróciłem na wygwizdów. Mam nadzieje, że dane mi będzie zawinąć do Portu od czasu do czasu i posłuchać opowieści wilka morskiego Seby i leczyć się dobrym humorem Kłyska. Spełnić prośbę Marcina ( o pewnym specyfiku) i upichcić kiełbache na DJ-owym grillu pod Realem i w ogóle popatrzeć na Wasze mordki :decayed::wink:

Także 3 majcie się :hi:

Opublikowano
  • Autor

looo chlooopie wraaaaaaaaaaacaj :)

a jak podjales decyzje to ich sie trzymaj i niech beda dobre :)

Opublikowano

Dobrydzień

doczekaliśmy sie i u nas śniegu :decayed: a media już robia sensacje "czeka nas drogowy paraliż....." :polew:

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:
Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Klusek :polew::polew::polew: gg wlacz jest info :D

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

ee to Ty mistrz kierownicy jesteś :grin:

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

ee to Ty mistrz kierownicy jesteś :grin:

jak sie spikniemy moge ci pokazac pare bajerow na szosie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe a masz taki telefon jak mial borewicz ?? :D

Opublikowano
hehehe a masz taki telefon jak mial borewicz ?? :D

posiadam w schowku w Audi woze taki:

98263d6d6a672c46.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

ee to Ty mistrz kierownicy jesteś :grin:

jak sie spikniemy moge ci pokazac pare bajerow na szosie :naughty::decayed:

u Ciebie same szosy są :decayed:

ja jeździłem nowiutkim Stihlem gazowym ale rozwalili go

wpadnij do mnie to coś %%%

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

ee to Ty mistrz kierownicy jesteś :grin:

jak sie spikniemy moge ci pokazac pare bajerow na szosie :naughty::decayed:

u Ciebie same szosy są :decayed:

ja jeździłem nowiutkim Stihlem gazowym ale rozwalili go

wpadnij do mnie to coś %%%

jak bym mial skuter sniezny to prosze bardzo z przyjemnoscia a poza tym chyba blisko nie mamy do siebie :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Calvin Harris - Sweet Nothing ft. Florence Welch (OFFICIAL VIDEO) HD - YouTube

dobry utworek :dancing:

BTW: jutro spocik chyba na porcie zrobimy co nie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

sezon latania bokiem uwazam za otwarty :D byle bezpiecznie :D

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

do jutra to mysle ze po sniegu nie bedzie sladu

:decayed::decayed::decayed:

no nic lece na przedwczesne andrzejki :P:hi:

Opublikowano
sezon latania bokiem uwazam za otwarty :D byle bezpiecznie :D

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

do jutra to mysle ze po sniegu nie bedzie sladu

:decayed::decayed::decayed:

no nic lece na przedwczesne andrzejki :P:hi:

milej imprezki :banan: tylko sie nawal jak szapdel zeby cie ktos z tylca nie przychaczyl :grin: albo zebys nie zasnal w zaspie i nie zamarzl :grin:

Opublikowano
:siema: ja dzisiaj od rana smigalem na widlaku po dworzu w robocie i zpiz*zialo mnie co nie miara :whistling:

:hi:

Klusek to gdzie Ty robisz ? w Rosji ?:decayed:

na Syberii w łagrach :grin:

ee to Ty mistrz kierownicy jesteś :grin:

jak sie spikniemy moge ci pokazac pare bajerow na szosie :naughty::decayed:

u Ciebie same szosy są :decayed:

ja jeździłem nowiutkim Stihlem gazowym ale rozwalili go

wpadnij do mnie to coś %%%

jak bym mial skuter sniezny to prosze bardzo z przyjemnoscia a poza tym chyba blisko nie mamy do siebie :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Calvin Harris - Sweet Nothing ft. Florence Welch (OFFICIAL VIDEO) HD - YouTube

dobry utworek :dancing:

BTW: jutro spocik chyba na porcie zrobimy co nie :whistling:

teraz autostradą A2 masz do mnie nie daleko tak więc nie świruj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.