Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

150 :D:decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o widzisz i tutaj juz mozmey zaczac rozmawiac :decayed:

za 150 mam cos takiego :decayed:

1274793298_96081633_1_Zdjecia_Kamera_video_VHS_Panasonic_1274793298.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh mi lajkit :D heheheh biere :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

go pro hero albo contour hd by sie przydalo :P

Opublikowano

tatata sraty taty pierdaty :decayed:

Opublikowano

o wlasnie mi pociag ucieka no mowi sie trudno pojade przed 15

Opublikowano
roleta? myslalem ze cieplusie skarpety z owczej welny:decayed:

ja jestem chlopak cieply chodze bez majtek i skarpet :decayed:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

ale w sumie jak masz tam takie gadzety moze bys przytargal jakis sweterek mamie bym dal na swieta straszny zamrzluch z niej jest:naughty::whistling::whistling:

Klysiu zdrowy norweski sweterk kosztuje 10 x to cos a la twoja kamera :grin:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

:hi:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

BCAG9_f519202b.jpg

<br /><br />

Opublikowano
roleta? myslalem ze cieplusie skarpety z owczej welny:decayed:

ja jestem chlopak cieply chodze bez majtek i skarpet :decayed:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

ale w sumie jak masz tam takie gadzety moze bys przytargal jakis sweterek mamie bym dal na swieta straszny zamrzluch z niej jest:naughty::whistling::whistling:

Klysiu zdrowy norweski sweterk kosztuje 10 x to cos a la twoja kamera :grin:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

:hi:

najwyżej dostanie na raty w providencie:decayed:

Opublikowano

nie pitol teraz to ja chce 3 sweterki :grin:

Opublikowano

chłopaki w rosji bardzo porywczy są:decayed: gdzieś jest film jak jeden kałacha wyciąga:wink:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

muszę w nocy jakieś owce dopaść i do grudnia może wydziergam:decayed:

Opublikowano

nie mydl mi oczu kalachami i ruskimi tylko dziergaj swetry :grin::decayed:

Opublikowano

jak będzie takie branie to ja się zastanowię nad jakąś masówką:decayed:

Opublikowano
jak będzie takie branie to ja się zastanowię nad jakąś masówką:decayed:

ale ciachaj sweterki z logo LDZ Bandy :decayed:

Opublikowano
jak będzie takie branie to ja się zastanowię nad jakąś masówką:decayed:

ale ciachaj sweterki z logo LDZ Bandy :decayed:

o widzisz Mario ot madrego posluchac :decayed:

Opublikowano

muszę opanować logotyp na drutach i czemu nie:decayed: klysek opchniesz mi w tym nowym outlecie u ptaka?!:decayed:

Opublikowano
muszę opanować logotyp na drutach i czemu nie:decayed: klysek opchniesz mi w tym nowym outlecie u ptaka?!:decayed:

nie ma sparwy nawet mam tam znajome stoisko takze jak dasz dobra cene biore kazda ilosc :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed: ide se dupe spocic na squoshu i saunie :P
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: ide se dupe spocic na squoshu i saunie :P

ile placisz za tego skłosza :decayed: ?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

patrzcie i podziwjajcie jaka new style stopke mam :decayed:

jednak Seba masz dar :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh wez przestan wstawilem zdjecie i dodale 2 napisy ot caly dar :)

nalezy sie kamera hd w cenie 100 zl :P:D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

klysiu nowa stopka :naughty: :naughty: :naughty: Nice :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.