Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

witam w ten piatkowy poranek:hi: u mnie snieg a jak tam w polszy?

:siema: u nas do sniegu brakuje jak mlodej k**wie do renty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: hehe, tak patrze w kalendarz i bede w PL jakos od 15gru do 5sty i nie wiem kiedy sie do tej LDZ wybiore bo kurde swieta wypadaja kijowo, bedziecie jakos sie organizowac na 'oplatek'? szwagier sie pojawil na forum ze swoim czarnuchem to go tez zabiore moze... jak bedzie grzeczny:decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie jakos na oplatek sie zbierzemy :decayed: damy sobie po prezencie :whistling: jak bys nie wiedział co mi kupić to moze byc roleta bagaznika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roleta? myslalem ze cieplusie skarpety z owczej welny:decayed:

ja jestem chlopak cieply chodze bez majtek i skarpet :decayed:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

ale w sumie jak masz tam takie gadzety moze bys przytargal jakis sweterek mamie bym dal na swieta straszny zamrzluch z niej jest:naughty::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdrowo sie chowasz:decayed: w Chalupach bys mial branie:wink:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

myslalem bardziej o zakupie jakiegos egzotycznego trunku na bezclowym po drodze do PL, no ale jak sweter to sweter:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ja swoje hobby uprawiam w lazience, nie wychodzi jakies mocne ale jest wypijalne i nie boli watroba... tak bardzo:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam:decayed: ostatnio zrobilem tez wino z ryzu i nie mam gdzie tego kurde przegotowac na sake:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

dobra trza sie wziac za jakas prace bo matki boskiej pienieznej niedlugo i trzeba dorobic do kapitalu:decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

u Was tez forum lezalo ??

k**wa na kawe sie spoznilem a tu uj forum lezy od rana teraz mi zadzialalo ehhh

no nic

melduje natomiast ze w drodze zakupu stalem sie posiadaczem stabilizatora do kamery :D takze bedzie mozna cos lepszego nakrecic :D

jest jeszcze jedne maly problem nie mam kamery :polew::polew::polew::polew::polew::polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

u Was tez forum lezalo ??

k**wa na kawe sie spoznilem a tu uj forum lezy od rana teraz mi zadzialalo ehhh

no nic

melduje natomiast ze w drodze zakupu stalem sie posiadaczem stabilizatora do kamery :D takze bedzie mozna cos lepszego nakrecic :D

jest jeszcze jedne maly problem nie mam kamery :polew::polew::polew::polew::polew::polew: :decayed:

tez lezalo i kwiczalo,od czegos trzeba zaczac ty akurat od d*py strony zaczales :grin:

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

ale na kamere moze cos zaradze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z osiedla Ci za stówkę załatwią kamerkę;D

za stowe to mozna kupic metr gumy i sobie w czolo strzelic to sa towry pierwszy sort mozna by rzec exclusive :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...