Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

masz 4300, była dyskusja na forum i wybraliście 4300..... kuwa ludzie co za pamięć :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

mniej ....... :palacz:............. :grin:

no i widzisz z kim ja musze pracowac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem wybierzesz co zechcesz ale to zdjęcie raczej nie oddaje barwy tych żarników w rzeczywistości, wg. tabelki kolorystyki barwowej 5500- 6500K to barwa światła dziennego i wszystko co poniżej jest bardziej żółte, więc poniżej 5000K nie ma co zjeżdżać. Ja wybierał bym między 5000-6000K obie będą białe ale 6000K daje niebieską poświatę w soczewce i to fajniej wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Xenon ma to do siebie, że czy wybierzesz 4300 czy 6000K to światło i tak będzie bielsze od zwykłej żarówki tylko teraz kwestia czy chcesz żeby twoje światła wpadały w żółty czy w niebieski odcień więc to chyba bardziej kwestia upodobania.

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Dokładnie Seba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem barwe 5000K :decayed:

:arrow2:CYFROWE XENONY HID H7 4300 5000 6000 8k W-WA SLIM (2724789166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

a te przetwornice wejda do tego plastiku lampy czy to musi byc na wierzchu :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej je wsadzić w ori miejsca pod lampą, one się tam idealnie mieszczą ale trzeba wyjąć lampę :)

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

ja wypaliłem lutownicą otworki na opaski plastikowe w rantach ramki która tam jest i je tam zamocowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak u Brody bylo u mnei weszly pod dekielki od lamp :) takze u mnie nic na wierzchu nie ma wszystko zamkniete w lampie :)

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

padlem

Prawdziwy Raper JP 200% - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

aa no i to

Rosomak vs. Audi - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam zestaw nowych hidów 5000K na prodej jak coś :decayed:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

oraz 2szt 6000K używki oddam za grosze leżą i się kurzą i jedną sztukę 8000K jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, no po prostu k**wa no nie :kwasny:

niegadaj ladne slowa ma :grin:

"Psy srają gdzie popadnie, a ja uważam że to nie ładnie " :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...