Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Wy mi lepiej powiedzcie czy duzo jest dlubania przy zmianie czujnika poziomu polozenia pedalu sprzegla :decayed: bo wlasnie od idczakow sobi odebralem no i teraz musze go zamonotowac

jeśli tak samo jak czujnik hamulca to pięć sekund z przerwą na browara :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi lepiej powiedzcie czy duzo jest dlubania przy zmianie czujnika poziomu polozenia pedalu sprzegla :decayed: bo wlasnie od idczakow sobi odebralem no i teraz musze go zamonotowac

jeśli tak samo jak czujnik hamulca to pięć sekund z przerwą na browara :wink::decayed:

o nie ma to jak konkretna odpowiedz jutro sobie podejde do tego tematu

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

wedlug mnie nie jest duzo dlubania ale moze zapytajmy sie Seby :decayed:

nie no Klysiu ja to czekalem wlasnie na odp od Ciebie i od Seby bo innaczej to ja nie rusze tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek881025 troszkę przejrzałem tematy - faktycznie robi się to tak jak czujnik hamulca :wink:

no ja tez musze przejrzec i zoabczyc co i jak a jutro narzedzia w dlon i do roboty, bo zalozylem ten tempomat a nie dziala bo mialem padniety ten czujnik i sie zbieralem i zbieralem no i w koncu go kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz pytanie z innej beczki jakie oponki na lato polecacie bo moje te toyo t1 sport to juz nie to samo co t1r miekke jak wuj scieraja sie tragicznie

co człowiek to propozycja :decayed:http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz pytanie z innej beczki jakie oponki na lato polecacie bo moje te toyo t1 sport to juz nie to samo co t1r miekke jak wuj scieraja sie tragicznie

co człowiek to propozycja :decayed:http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

nie no przegladalem to kiedy tam jest tyle wymienionych opon ze nawet mi sie tego czytac wszystkiego nie chcialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo Proxes T1R właśnie kończę ostatnie dwie sztuki w sumie przeleciały sporo km ale wizualnie wyglądają już strasznie :kwasny: - ogólnie są już strasznie popękane i wyglądają jak by miały 200 lat :kwasny::grin: Policja jak by mnie zatrzymała to zastanawiała by się czy mi nie szarpnąć dowodu. Do czwartku mam nadzieję że dolatam :grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Natomiast na wiosnę kupiłem GoodYear, przelatałem już "kilka km" i wyglądają spoko - na moje mniej się zużywają niż Toyo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo Proxes T1R właśnie kończę ostatnie dwie sztuki w sumie przeleciały sporo km ale wizualnie wyglądają już strasznie :kwasny: - ogólnie są już strasznie popękane i wyglądają jak by miały 200 lat :kwasny::grin: Policja jak by mnie zatrzymała to zastanawiała by się czy mi nie szarpnąć dowodu. Do czwartku mam nadzieję że dolatam :grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Natomiast na wiosnę kupiłem GoodYear, przelatałem już "kilka km" i wyglądają spoko - na moje mniej się zużywają niż Toyo :wink:

no wlasnie te moje toyo t1 sport tez strasznie sa styrane i zastanawiam sie nad Continental contipremiumcontact5 lub Pirelli Cinturato P7

te 2 tacie kupilem dwa sezony temu to nie widac zeby sie zdzieraly ale on w sumie jezdzi mniej niz ja no i nie tak jak ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku tak uwazam ze nie jest to duzo roboty wystarczy... troche poczytac jak to zrobic :decayed::decayed::decayed::decayed: :grin::wink:

nasze zlote rady sa bezcenne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...