Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ciasteczkowy potwór:grin::decayed: ja w sobote wrzucam ciasne 15" na kolcach, 18" do szafy:wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cisteczkowego potwora mam w avatarze :grin:

Opublikowano
Klysiu zerknij palete kolorow plastidipa :) w lodzi :)

SNB Łódź ť Wzornik

'

troszkę dużo tych możliwości :shock3:

Opublikowano

Wy mi lepiej powiedzcie czy duzo jest dlubania przy zmianie czujnika poziomu polozenia pedalu sprzegla :decayed: bo wlasnie od idczakow sobi odebralem no i teraz musze go zamonotowac

Opublikowano
Wy mi lepiej powiedzcie czy duzo jest dlubania przy zmianie czujnika poziomu polozenia pedalu sprzegla :decayed: bo wlasnie od idczakow sobi odebralem no i teraz musze go zamonotowac

jeśli tak samo jak czujnik hamulca to pięć sekund z przerwą na browara :wink::decayed:

Opublikowano

wedlug mnie nie jest duzo dlubania ale moze zapytajmy sie Seby :decayed:

Opublikowano
Wy mi lepiej powiedzcie czy duzo jest dlubania przy zmianie czujnika poziomu polozenia pedalu sprzegla :decayed: bo wlasnie od idczakow sobi odebralem no i teraz musze go zamonotowac

jeśli tak samo jak czujnik hamulca to pięć sekund z przerwą na browara :wink::decayed:

o nie ma to jak konkretna odpowiedz jutro sobie podejde do tego tematu

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

wedlug mnie nie jest duzo dlubania ale moze zapytajmy sie Seby :decayed:

nie no Klysiu ja to czekalem wlasnie na odp od Ciebie i od Seby bo innaczej to ja nie rusze tematu

Opublikowano

tomek881025 troszkę przejrzałem tematy - faktycznie robi się to tak jak czujnik hamulca :wink:

Opublikowano
tomek881025 troszkę przejrzałem tematy - faktycznie robi się to tak jak czujnik hamulca :wink:

no ja tez musze przejrzec i zoabczyc co i jak a jutro narzedzia w dlon i do roboty, bo zalozylem ten tempomat a nie dziala bo mialem padniety ten czujnik i sie zbieralem i zbieralem no i w koncu go kupilem

Opublikowano

w sumie tak :decayed:

Opublikowano

no to teraz pytanie z innej beczki jakie oponki na lato polecacie bo moje te toyo t1 sport to juz nie to samo co t1r miekke jak wuj scieraja sie tragicznie

Opublikowano
no to teraz pytanie z innej beczki jakie oponki na lato polecacie bo moje te toyo t1 sport to juz nie to samo co t1r miekke jak wuj scieraja sie tragicznie

co człowiek to propozycja :decayed:http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

Opublikowano
no to teraz pytanie z innej beczki jakie oponki na lato polecacie bo moje te toyo t1 sport to juz nie to samo co t1r miekke jak wuj scieraja sie tragicznie

co człowiek to propozycja :decayed:http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

nie no przegladalem to kiedy tam jest tyle wymienionych opon ze nawet mi sie tego czytac wszystkiego nie chcialo :)

Opublikowano

Toyo Proxes T1R właśnie kończę ostatnie dwie sztuki w sumie przeleciały sporo km ale wizualnie wyglądają już strasznie :kwasny: - ogólnie są już strasznie popękane i wyglądają jak by miały 200 lat :kwasny::grin: Policja jak by mnie zatrzymała to zastanawiała by się czy mi nie szarpnąć dowodu. Do czwartku mam nadzieję że dolatam :grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Natomiast na wiosnę kupiłem GoodYear, przelatałem już "kilka km" i wyglądają spoko - na moje mniej się zużywają niż Toyo :wink:

Opublikowano
Toyo Proxes T1R właśnie kończę ostatnie dwie sztuki w sumie przeleciały sporo km ale wizualnie wyglądają już strasznie :kwasny: - ogólnie są już strasznie popękane i wyglądają jak by miały 200 lat :kwasny::grin: Policja jak by mnie zatrzymała to zastanawiała by się czy mi nie szarpnąć dowodu. Do czwartku mam nadzieję że dolatam :grin:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Natomiast na wiosnę kupiłem GoodYear, przelatałem już "kilka km" i wyglądają spoko - na moje mniej się zużywają niż Toyo :wink:

no wlasnie te moje toyo t1 sport tez strasznie sa styrane i zastanawiam sie nad Continental contipremiumcontact5 lub Pirelli Cinturato P7

te 2 tacie kupilem dwa sezony temu to nie widac zeby sie zdzieraly ale on w sumie jezdzi mniej niz ja no i nie tak jak ja :decayed:

Opublikowano

jak tu sie motoryzacyjnie nam zrobilo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomku tak uwazam ze nie jest to duzo roboty wystarczy... troche poczytac jak to zrobic :decayed::decayed::decayed::decayed: :grin::wink:

Opublikowano
Tomku tak uwazam ze nie jest to duzo roboty wystarczy... troche poczytac jak to zrobic :decayed::decayed::decayed::decayed: :grin::wink:

nasze zlote rady sa bezcenne :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.