Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

mi się dzisiaj pomyliło, że jest piątek i jednego gościa nie zabrałem do pracy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja zmieniam na jakiś czas miejsce pobytu a zaopatrzenie tam jest zrobione odpowiednie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak dziwnie sie wyświetliłeś?? :mysli:

co to znacyz dziwnie sie wyswietliles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zazwyczaj jak sie pisze drugiego posta pod rząd to jest tylko taka nadpiska pod kreską

a Bartek sie wyświetlił jako kolejny post :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja skasowalem jeden pomiedzy mialem cos napisac na pw a napisalem tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom :P dobrze ze nikt nie widzial :P[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:30_________________________________________________ok mam odpowiedz

zamowienie 6 bialych i 4 czarnych lacznie 10 wyglada tak 5x6 = 30zł (czarne drukowane na folii przeźroczystej) 7x4 = 28zł (białe wycinane z folii samoprzylepnej) razem: 58zł po zaokrągleniu proponuję 55zł ok. 2-5 dni na realizację zamówienia, od momentu zaksięgowania płatności na rachunku autodeco.pl Jeśli chodzi o rozmiar, to byłby podobny w obu przypadkach(+- 0,1cm):> 6cm wysokość, 8.5cm szerokość wiec teraz na niedziele nie ma bata :/ tu pojawia sie za to kolejny problem a mianowicie ze w przyszla niedziele prawdopodobnie mnie nie bedzie w lodzi :/ [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:38_________________________________________________ma ktos jakis wplyw na to co na gorze jest napisane ?? moze po prostu zrobimy jakis napisik podam numer konta i kto bedzie chcial niech przeleje kaske i w poniedzialek sie zamowi do piatku beda pewnie[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:41_________________________________________________i znowu gadam sam ze soba kuzwa moze ja naprawde jestem :kox: :kox: :sick3: :sick3: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :D ok ulżyło mi :P [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 13:06_________________________________________________najlepiej to zeby udalo sie zrobic liste kto jakie zamawia w topie tam [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 13:08_________________________________________________kto ma wladze nad tym topem czerwonym ?? [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 13:13_________________________________________________chyba nadpobudliwy cos jestem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...