Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
heheh no no :) na silke latam miedzy 20-21 :D roznie :)

ja byłem wczoraj po dłuższej przerwie - myślałem, że umrę :facepalm::grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hhehe no u mnie tez jest tragedia :)

ale trening Cross Fit WOD zrobilem :P

hehehehhe :) trzeba sie wdrozyc :)

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

Pijackie rozmowy - Sadistic.pl

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

mysle ze

JES GFASDOM

Opublikowano

ty weź tam ogarnij jakiś termin na tego squasha :wink:

Opublikowano
ty weź tam ogarnij jakiś termin na tego squasha :wink:

o i na to i ja sie chetnie wybiore :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj Panowie problem zaden najtaniej jest w verte

chyba ze znajdziecie inne tansze miejsce gdzie nie trzeba sie zapisywac placic jakichs smiesznych skladek czy czegokolwiek

mowie o Was bo ja wejde prawie wszedzie bez niczego :) w verte na ulicy municypalnej kosztuje to ok 25 zl za godzine

w im ficie chyba 50 zl

trzeba zadzwonic klepnac jakis wieczorny termin i jazda :) gra 2 osobowa na 1 kort :)

Opublikowano

to jeszcze jednego chetnego zwerbujemy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko ja znajde bez problemu

takze miejsce termin godzina i jestem :)

Opublikowano

i mnie tez jest bez roznicy kiedy i o ktorej Marian a ty :decayed:

Opublikowano
i mnie tez jest bez roznicy kiedy i o ktorej Marian a ty :decayed:

tylko żeby było po 18-tej :wink:

Lecę do roboty - narka typy :decayed:

Opublikowano
i mnie tez jest bez roznicy kiedy i o ktorej Marian a ty :decayed:

tylko żeby było po 18-tej :wink:

Lecę do roboty - narka typy :decayed:

no i gitez majonez :decayed: milego Mario :wink:

Opublikowano
  • Autor

no ja mysle ze 20 jest na wypasie bo godzinka grania pozniej sauna i bedzie kompleksowo :D

Opublikowano
no ja mysle ze 20 jest na wypasie bo godzinka grania pozniej sauna i bedzie kompleksowo :D

i juz kolejne 10 dag czlowiek chudszy :grin:

Opublikowano
  • Autor

no no teraz tylko miejsce :)

chyba ze verte nie przeszkadza Wam ale to jest wysokosc port lodz takze nie wiem

Opublikowano
no no teraz tylko miejsce :)

chyba ze verte nie przeszkadza Wam ale to jest wysokosc port lodz takze nie wiem

no jak mowisz ze cena jest przystepna i obiekt git to czego wiecej szukac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w verte jest mniejsza sala niz wymiarowa

w im ficie jest wieksz lepsza taka jakby nowsza :) no ale co za tym idzie jest drozsza 2 krotnie

nie wiem jak jest w nowej gdyni zaraz polukam na stronei

Opublikowano
w verte jest mniejsza sala niz wymiarowa

w im ficie jest wieksz lepsza taka jakby nowsza :) no ale co za tym idzie jest drozsza 2 krotnie

nie wiem jak jest w nowej gdyni zaraz polukam na stronei

cos za cos :whistling:

Opublikowano

do im fitu ja chodzilem tyle ze na silownie to jak karta czlonka jest potrzebebna a jak takowej nie posiadasz to placisz za jednorazowe wejscie

Opublikowano
  • Autor

Stacja NOWA-GDYNIA

Cennik | I'm Fit

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

no dokladnie tak jest wszedzie :)

a ja mam wszedzie za darmo :P

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

w razie co to ja jestem chetny nawet dzisiaj :)

pytanie gdzie i o ktorej :)

Opublikowano
Stacja NOWA-GDYNIA

Cennik | I'm Fit

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

no dokladnie tak jest wszedzie :)

a ja mam wszedzie za darmo :P

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

w razie co to ja jestem chetny nawet dzisiaj :)

pytanie gdzie i o ktorej :)

jak to kuzwa za darmo :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Mam karte znizkowa z wanessy i c**jinke kokosowa do malucha :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.