Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żeby opuścić bak więcej pierdzielenia jest? A jak rozwali się obejme to da rade stabilnie przyczepić filtr ponownie na trytytki jak ktoś sugerował na forum?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokładnie tak - filtr się trzyma dobrze na grubej trytce/dwóch.

Opublikowano

czym byl by swiat bez trytytek :grin:

Opublikowano
i dopiero teraz jest banan;D

Noo teraz jest banan, nie sądziłem że taka różnica będzie. Może nie w mocy ale w reakcji na gaz :) Jeśli będziesz w niedzielę proszę żebyś zerknął na logi czy już mogę wjechać na hamownię na korektę czy jeszcze coś niedomaga :)

Opublikowano
ściema;) Erosito - niestety nie robiłem, ale chyba mnie to czeka u znajomego w a6

...to zobaczymy jak wyjdzie i może coś byśmy pomyśleli jak troszkę pojeździ :grin:

Opublikowano
dokładnie tak - filtr się trzyma dobrze na grubej trytce/dwóch.

Dzięki :hi:

czym byl by swiat bez trytytek :grin:

Bez nich świat byłby gorszy ,życie trudniejsze i przede wszystkim nie istniałoby pojęcie tuningu :grin:

Opublikowano
czym byl by swiat bez trytytek :grin:

nie istniałoby pojęcie tuningu :grin:

:grin::kox:

Opublikowano
czym byl by swiat bez trytytek :grin:

nie istniałoby pojęcie tuningu :grin:

:grin::kox:

Nie ma sie co śmiać ,dobry drut nie jest zły :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

ja tez chce wyczyscic nastawnik czy co to tak kolega Diabolo :wink: czyscil :D kto mi wyczysci ?? :D

Opublikowano
ja tez chce wyczyscic nastawnik czy co to tak kolega Diabolo :wink: czyscil :D kto mi wyczysci ?? :D

Seba sami sobie wyczyscimy i Klysia wezmiemy do pomocy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lo k**wa to musze kredyt na nowe auto brac :polew::polew::polew::polew::polew:

a powaznie :D to cos to da ?? :D

choc znajac zycie :) DJ moj silnik mial w drobny mak rozebrany :) wiec pewnie mi powie ze nie bo juz to robilismy i mojemu nic juz nie pomoze :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 23:15 ----------

:decayed:

Opublikowano

spadam w kimano

Opublikowano
  • Autor

Kimono ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi::kox::decayed:
Opublikowano
:hi::kox::decayed:

co się morda cieszy :question: obrobiony / wyluzowany :question:

Mi już od środy to zawsze troszkę się już dłuży do piątku :doh::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

heheh cieszy sie micha bo koncze ulotki a jak skoncze ulotki to sie kimne z godzinke :P:D

heheh :decayed::decayed::decayed:

mi sie nie dluzy bo wlasnie mi uswiadomiles ze jest juz sroda w dupe :)

Opublikowano

niestety dopiero środa :kwasny: ale do weekendu może jakoś pyknie :facepalm:

Jeśli chodzi o kimanie to wiesz przecież, że jest przereklamowane - idź lepiej nasiłkę czy coś :decayed:

Opublikowano
:siema: polskie ogiery :decayed::paker:
Opublikowano
  • Autor

heheh no no :) na silke latam miedzy 20-21 :D roznie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.