Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: osobiście nie jestem w stanie powiedzieć nic na temat Mazdy, no może oprócz tego że mam koleżankę która w Mazdzie pracuje :grin: :grin: :grin: ale odnośnie miejsca to może tak być :grin:

nie wiem jak w B8 z tyłu ale u mnie z tyłu jest cienko :kwasny: na szczęście ja latam tylko na przednim fotelu :decayed::grin::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bondziorno Panie Tomku :hi::decayed: co tam, jak tam :question:

a no po malutku sie zyje,pracuje watrobe przygotowywuje po malutku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, u mnie też wczoraj malutki trening się odbył - dobiłem do domu ok. 4.00 rano :grin: :grin: :grin:

ale godzina nie ważna - trening trening i jeszcze raz trening - kondycja jest najważniejsza :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, u mnie też wczoraj malutki trening się odbył - dobiłem do domu ok. 4.00 rano :grin: :grin: :grin:

ale godzina nie ważna - trening trening i jeszcze raz trening - kondycja jest najważniejsza :wink::wink::wink:

potwierdzam teraz mam w uj wolnego bede trenowal caly tydzien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy bym nie słyszał to ty masz wolne :grin: nie potrzebują tam u was jeszcze kogoś do "takiej roboty" :whistling::decayed:

no moze od polowy kwaietnia sie zwolni miejsce :wink: ale musze Bartasowi powiedziac bo w koncu sie zamknie w sobie :whistling:

a co tam w miescie Zgierz wczoraj sie zgubiłem na Rudunkach nie u miałem wyjechac do Piątkowskiej:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: weź nie rób wstydu :facepalm::grin: - trza było memory Find do Mariana, byśmy zrobili telekonferencję i bym cię wyprowadził jak jakaś zacna nawigacja :grin:

Co słychać w Zgierzu to ci za bardzo nie powiem bo nie bywam za często ostatnio :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: weź nie rób wstydu :facepalm::grin: - trza było memory Find do Mariana, byśmy zrobili telekonferencję i bym cię wyprowadził jak jakaś zacna nawigacja :grin:

Co słychać w Zgierzu to ci za bardzo nie powiem bo nie bywam za często ostatnio :grin: :grin: :grin:

poradziałem sobie inaczej jakas baba sie toboliła do autobusu to ja zapakowalem i mnie wyprowadziła :decayed:

kiedy Mario na paletki cisniemy :naughty: byle nie wtorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nie powiem, wtorek też u mnie odpada :wink: jutro spojrzę w swój napięty do granic możliwości kalendarz i dam ci znak/sygnał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nie powiem, wtorek też u mnie odpada :wink: jutro spojrzę w swój napięty do granic możliwości kalendarz i dam ci znak/sygnał :wink:

bede czekal z utesknieniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...