Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] AUDI A4 B5 AVANT+urnik by Pandamix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do przedstawienia mojego AVANT-urnika który przyjechał do mnie na kołach z niemowni z aktualnym przebiegiem 290tys,rok produkcji 1997

Wyposażenie:

Climatronik

Elektryka przednich szyb i luster

Dwie poduchy i tyle z większego wypasu:P

Kupując auto kierowałem się silnikiem i tym że ma być avant,na początku miała być 80-siatka ale w rozsądnych pieniądzach znalazłem A4,w silniku mam wgrany program na około 118km ale niutów ile to nie jestem w stanie określić,po przyjeżdzce do polski wymieniłem od razu komplet olejów,płynów,dokupiłem listwę na drzwi,na zdjęciach jej jeszcze nie ma,

Do zrobienia mam:

z większych to łożysko oporowe

clima jest nie szczelna

polerka całego auta

zakup ładnych alu a z czasem będę myślał i kombinował dalej,co nie którzy mnie znają i wiedzą że jak nie podłubie to spać nie mogę

a i zapomniał bym,modzić silnik mi zostało

Przedstawiam wam trochę brudne zdjęcia ale zawsze to zdjęcia:

dsc02501z.th.jpgdsc02500.th.jpgdsc02504kj.th.jpgdsc02511gf.th.jpgdsc02520.th.jpg

Opublikowano

Witam mam do przedstawienia mojego AVANT-urnika który przyjechał do mnie na kołach z niemowni z aktualnym przebiegiem 290tys,rok produkcji 1997

Wyposażenie:

Climatronik

Elektryka przednich szyb i luster

Dwie poduchy i tyle z większego wypasu:P

Kupując auto kierowałem się silnikiem i tym że ma być avant,na początku miała być 80-siatka ale w rozsądnych pieniądzach znalazłem A4,w silniku mam wgrany program na około 118km ale niutów ile to nie jestem w stanie określić,po przyjeżdzce do polski wymieniłem od razu komplet olejów,płynów,dokupiłem listwę na drzwi,na zdjęciach jej jeszcze nie ma,

Do zrobienia mam:

z większych to łożysko oporowe

clima jest nie szczelna

polerka całego auta

zakup ładnych alu a z czasem będę myślał i kombinował dalej,co nie którzy mnie znają i wiedzą że jak nie podłubie to spać nie mogę

a i zapomniał bym,modzić silnik mi zostało

Przedstawiam wam trochę brudne zdjęcia ale zawsze to zdjęcia:

dsc02501z.th.jpgdsc02500.th.jpgdsc02504kj.th.jpgdsc02511gf.th.jpgdsc02520.th.jpg

chyba pierwszy diesel w gazie w klubie :> :good:

Opublikowano
  • Autor

to mi zostało w profilu jak miałem jeszcze 90siatke

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

witam dawno mnie nie było,na aucie zagościły lampy po drugim lifcie i felgi borbet T 17x8 ET35,zdjęcia wkrótce,muszę umyć auto i doprowadzić lakier po zimie do ładu,a czasu mam teraz coraz mniej na samochód

Opublikowano

masz lampy jest git!

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ostatnio obejżane i dupsko przewiozło więc jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.