Jump to content

[B5 AHL] Wymiana uszczelki pokrywy zaw. - bułka z masłem ?

Norge10
 Share

Recommended Posts

Czy wymiana uszczelki pokrywy zaworow w A4 B5 z siln. 1,6 to prosta czynnosc którą mozna wykonac na parkingu czy raczej zlecic to mechanikowi. W poprzednich moich autach ( 306, Corolla) robilem to sam ale Audi mam 1-szy raz i mam ochote zrobic to sam na podworzu. Czy moglbym prosic o jakies sugestie ? Czy potrzebny będzie silikon czy na sucho ?

prosta robota,wez jakas chemie do czyszczenia kawalek szmatki sciagnij stara uszczelke, wyczysc powierchnie styku, w rogach/ kantach mozesz dac silikonu, skrecasz i po robocie;-)

Witam ja kolego wymieniałem na mrozie może trochę nie odpowiedzialnie ale szybko poszło do sciągnięcia tylko rura plastikowa od filtra powietrza zeby lepszy dostep do godziny roboty pozdrawiam :)

Witam ja kolego wymieniałem na mrozie może trochę nie odpowiedzialnie ale szybko poszło do sciągnięcia tylko rura plastikowa od filtra powietrza zeby lepszy dostep do godziny roboty pozdrawiam :)

robota do 30 minut :naughty: :naughty: na spokojnie :hi: :hi: 10klucz uszczelka pokrywe zaworów mozna troszke silikonem wysmarować oczywiście przed odtłuścić górę i dół tylko zeby ci coś nie wpadło do srodka :hi: :hi: Pozdrawiam i zyczę miłej roboty :)