Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] AUDI A4 1.8T 170KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B6 1.8T 125KW – 170KM, ROK PRODUKCJI 2005

WYPOSAŻENIE :

- TAPICERKA SKÓRZANA

- KOMPUTER POKŁADOWY

- ALUFELGI 17" S-LINE

- 4 X ELEKTRYCZNE SZYBY

- 6 PODUSZEK

- KLIMATRONIK DWUSTREFOWY

- ABS , ESP

- ELEKTRYCZNY SZYBERDACH

- RADIO + CD FABRYCZNE

- PAKIET OŚWIETLENIA + PODŚWIETLANE DYWANIKI

- ELEKTRYCZNE , POMPOWANE FOTELE

- SKRZYNIA AUTOMATYCZNA – MULTIRONIC

- ELEKTRYCZNE LUSTERKA

- INSTALACJA GAZOWA – BRC

- XENONY , SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW

DSC_0533.jpg

DSC_0522.jpg

DSC_0523.jpg

DSC_0549.jpg

DSC_0551.jpg

DO ZROBIENIA:

nieszczelna klimatyzacja :(

wymiana głośniczka w liczniku

zaprogramowanie pilota do bramy w osłonie przeciwsonecznej

poza tym nic bym nie zmieniał

Opublikowano

to w 2005 jeszcze b6 były ? chyba model 2005 co? :wink4:

nawet fajna :good: masz zdjęcia środka?

Opublikowano

Były 2005 B6 w USA. Tam ten model był sprzedawany 2002-2005r.

Gdzie ten S-line, bo nie widzę. Na Stany nie było S-line. Był tzw pakiet Ultrasport, którego ty nie masz. Daj jakieś zdjęcia środka.

Opublikowano

Fotki środka wrzuć jakieś. :wink4: Co do wersji S-Line to bym się kłócił... :gwizdanie: :cool1: Ogólnie fajna furka. Bezawaryjności. :good:

Opublikowano

Były 2005 B6 w USA. Tam ten model był sprzedawany 2002-2005r.

Gdzie ten S-line, bo nie widzę. Daj jakieś zdjęcia środka.

No .... jak to gdzie na klapie S LINE :naughty:

Opublikowano

Były 2005 B6 w USA. Tam ten model był sprzedawany 2002-2005r.

Gdzie ten S-line, bo nie widzę. Na Stany nie było S-line. Był tzw pakiet Ultrasport, którego ty nie masz. Daj jakieś zdjęcia środka.

o proszę :cool1: no właśnie gdzie s-line? może w środku cosik będzie no chyba że handlarzyna się popisał jak to zwykle bywa :kwasny:

Opublikowano

Były 2005 B6 w USA. Tam ten model był sprzedawany 2002-2005r.

Gdzie ten S-line, bo nie widzę. Daj jakieś zdjęcia środka.

No .... jak to gdzie na klapie S LINE :naughty:

:gwizdanie: No takiego pomysłu to jeszcze nie widziałem. :evil:
Opublikowano

No .... jak to gdzie na klapie S LINE :naughty

:polew: :polew:

Opublikowano

Ustilago nie przejmuj się. Poczytaj trochę na forum i obejrzyj inne :audi: i S-Line jest do zrobienia. :wink4: Wrzuć fotki środka. :good:

Opublikowano
  • Autor

Na chwilę obecną nie posiadam zdjęć środka. Postaram się w niedługim czasie zrobić. Muszę czekać na dobrą pogodę :)

Co do S-LINE. Prawdę powiedziawszy to nie znam się na tym. Dla mnie jest SUPER :)

Opublikowano

Na chwilęobecną nie posiadam zdjęć środka. Postaram się w niedługim czasie zrobić. Muszę czekać na dobrą pogodę :)

Co do S-LINE. Prawdę powiedziawszy to nie znam się na tym. Dla mnie jest SUPER :)

No i spoko, że Ci się podoba ale S-Line to nie jest. :gwizdanie: Zmień może opis. :wink4: Fotki środka wrzuć nie czekając na lepszą pogodę. :naughty:
Opublikowano

Jaki glosniczek chcesz wymienic w liczniku :mysli: Jezeli chodzi o zaprogramowanie pilota do bramy w osłonie przeciwsonecznej to nie zrobisz w swoim aucie :kwasny: ( inna czestotliwosc jest w USA a inna na Europe )

Auto kupiles u nas czy sprowadziles ?

Opublikowano
  • Autor

Auto kupione w Polsce od drugiego właściciela.

Był bity z przodu, wymieniona maska, przednia szyba, nadkola przednie nieoryginalne. Wg. "specjalistów" z ASO - podłużnice w porządku.

Co do głośniczka w liczniku - to ten co "pika" przy np. niezapiętych pasach, włączonych światłach przy wyciągniętym kluczyku ze stacyjki itp.

Opublikowano

Lampy przednie ma juz zmienione na EU :) brak znaczka QUATTRO w grilu ( mozesz przeniesc na przod z tylu znaczek S LINE :decayed: )

Tak ma byc z tym glosniczkiem :wink4: a nieszczelnosc w ukladzie moze byc spowodowane ...tym dzwonem z przodu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Co do nieszczelności klimy. Jak kupiłem działała. Nieszczelność taka duża, że nie dało by się "podładować" przed sprzedażą. Jeżdżę tym już 2 - 3 miesiące i przez ten czas musiała wystąpić ta usterka.

Głośniczek w liczniku działa, ale "brzęczy" jakby byłą pęknięta membrana.

W grillu brak znaczka QUATTRO - bo to nie QUATTRO - i tak ma być.

Opublikowano

Piękna maszyna :good: ale szkoda że nie quattro no i po dzwonie :gwizdanie:

Kolor :good::slina: Poka wnętrze :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej.

W stanach nie było chyba wersji Sline:)

Widzę, że mamy podobny gust :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198353.0

Kolego jeszcze pytanko mam. Nie dopi....ją się do Ciebie burki za przyciemnione przednie szyby. Aż się prosi żeby u mnie przyciemnić, tylko chciałbym odrobinkę jaśniej.

Pozdr... i przyjemnej jazdy:)

Opublikowano

Witam, powiedz jak sprawuje się instalacja gazowa z taką mocą silnika ?

Opublikowano

Witam, auto jest z pewnego źródła, znam poprzedniego właściciela i w jego rękach nic złego mu się nie działo. Jeśli chodzi o znaczki s-line to zostały skradzione przy sprowadzaniu tak samo jak tylne zagłówki (jeśli mnie pamięć nie myli). Miałem ochotę na ten samochód no ale niestety finanse nie pozwoliły. Życzę bezawaryjnej jazdy. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.