Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moje A4 :) 2000r, 1.8T, środek po lifcie - jasna skóra, drewienko, symphony + bose, 10 poduszek itd.

z tego co wyczytalem na forum, to jest obnizane fabrycznie, bo jest oznaczenie 1BE.

W najblizszych planach to przyciemnienie szyb. A jak bedzie z felgami na lato to zobaczymy ;) mysle o 17 z S4.

A4 mam ok 3 miesiace, bardzo przyjemnie sie nią jezdzi :)

Kilka fotek, kolejne dorzuce wieczorem.

Ładne autko, ale na następny raz dodawaj prefixy ;) /HACK

D2X_2309.jpg

D2X_2323.jpg

D2X_2339.jpg

D2X_2320.jpg

D2X_2322.jpg

Opublikowano

super awancik ładny kolor :oklaski: :a4fan::dance:

ps.zamaluj numery

Opublikowano
  • Autor

Na zywo kolor bardziej w wiśnie zalatuje niz na zdjeciach ;)

a numery juz zamalowywuje i zmieniam foty :)

Opublikowano

phantomek masz piekne auto.. :drool:

Ja bym sie tylko pozbyl chromu z grilla i bedzie :kox: no i fela :)

BTW jestes fotografem..? Bo bardzo ladne zdjecia.. :thumbup:

Opublikowano

Dodatkowo widzi się mi tutaj pakiet od S4 :thumbup:. Zobacz fotki kolegi @Tukan - będzie się pięknie prezentować :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

BTW jestes fotografem..? Bo bardzo ladne zdjecia.. :thumbup:

Tak :)

Opublikowano

ladniutkie

zobacz mojego avanta z takim samym silnikiem jak Twoj, na gwintowanym zawieszeniu (-50 mm) i 17-tkach od S4 - tak jak sobie wymysliles ;)

Opublikowano

Bardzo Mi sie podoba. Felunie tylko bym zmienił na jakieś fajniesze :th:

Opublikowano

Piękna :oklaski:

Felgi ładne na wiosnę i będzie naprawdę cudo.

Widać ,że amatorem z cyfrówką to nie jesteś :th:

Opublikowano

miales dorzucic fotki jeszcze ... najlepiej wnetrza :)

co do felg 17" to wg mnie lepszy wybor to 18"

kupisz 17 i po pewnym czasie bedziesz chcial ten 1 cal wiecej :)

co do auta to ladna seria (narazie mam nadzieje)

i dobra reka do fotografowania trzeba przyznac

Opublikowano

Piękne A4 !

Myślę o takim B5 po II lifcie - właśnie w tym kolorze tylko, że w sedanie... Z chromami wokół szyb wygląda zabójczo :)

Ale pewnie ulegnę presji ze strony mamy i kupię A6 C5 w Avancie :thumbdown:

:polew:

Wrzuć fotki wnętrza.

Opublikowano
  • Autor

Foty wnetrza, i jeszcze kilka dookola jutro zrobie :)

Przy zakladaniu felg 17, to tak srednio ile sie obniza zeby bylo ok ??

Bo jak juz mam -20 to jak to bedzie ? :)

Opublikowano

Piękna Audiczka! Avancik w takim kolorku do tego po lifcie wyglada cudownie. ;)

yyk właśnie ten chromik pasuje... Ładnie by mogły wyglądać jeszcze relingi plus jakieś skromne dodatki w chromie ;) Do wisienki pasowały by idealnie :thumbup:

Co do felg to tak jak mówi Nowak_zg lepiej pomyśl o 18-stkach.

P.S. Szkoda że nie TDI :P;)

Opublikowano

Skoro nie ma innych elementow w chromie, to i pozbyl bym sie go z grilla.. :)

Opublikowano

jak masz seryjny zawias -20mm to przy 17'' już będzie ok. ale najlepiej po -30mm to jest :thumbup:. chipsuj i ciesz się jazdą!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.