Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem ze wskaźnikiem paliwa i czujnikiem zużycia klocków


pawullonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że to jest mój pierwszy post więc witam wszystkich

Mój samochód to audi A4 2000 ajm i problem mam taki jak w tytule temaatu tzn

- cały czas pokazuje rezerwę i wskaźnik nie drgnie, tzn gdy włączam zapłon to wskaźnik podnosi się do kropki z rezerwy a kiedy zapłon wyłączam wtedy wskazówka opada poniżej tej czerwonej kropki, reszta wskazówek chodzi dobrze, sprawdziłem vagiem czy pokaże ile jest ropy w baku i pokazuje 0 L, i nie ma błędów w 17 grupie instruments

- klocki sa wymienione na tyle i z przodu (z przodu były wymieniane przez Niemca założył sportowe tarcze dziurkowane i sportowe klocki z czujnikami zużycia okładzin, sprawdziłem dziś czy są podłączone wtyczki i są.

Poza tym samochód chodzi świetnie, a usterki o których mówię, były od początku, ale nie przejmowałem się tym zbytnio w momencie zakupu bo wiadomo nikt nie sprzeda z pełnym bakiem ;), a klocki wiadomo rzecz eksploatacyjna.

Pomóżcie co zrobić czytałem wiele tematów z czujnikiem poziomu paliwa ale zazwyczaj jest to wskazywanie odwrotne.

Mam 1/2 fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik zuzycia klockow da rade wylaczyc vagiem,ale paliwo,to raczej nie,chyba ze bawiles sie w adaptacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz kodowanie w liczniku?

Powinieneś mieć kodowanie: 00??? ( te 3 dalsze cyfry zostaw takie jakie miałeś ) wtedy nie powinno pokazywać błędów klocków zresztą sprawdź tutaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kodowanie masz dobre,znajdz rozpiske od swojego licznika i podaj mase na sygnal zuzycia klockow tez tak mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że nie da sie wyłączyć vagiem tego :/[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 08:31_________________________________________________problem rozwiązany masa podpięta pod pin 13 i błędu związanego z hamulcami już nie ma, a wskaźnik paliwa okazało się że na pływaku była przetarta płytka i musiałem pojechać do znajomego na szrot i zakupić "nowy"

Problem rozwiązany dziękuje za wszystkie wskazówki

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...