Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] [ARL 150PD] prośba o ocenę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i git.

Wyglada na "rogalowy" soft, ale moge sie mylic.

Co z tym kątem synchronizacji ?

Pzdr

Opublikowano

tez mi się ten kąt nie podoba

Opublikowano

stały nie jest... to dziwne... kiedy rozrząd robiony?

Opublikowano
  • Autor

to nie soft rogala. auto w zeszłym roku jeździło na tym sofcie i było super, przez zimę była seria i zaczeły się problemy z VNT więc wyczyszczone zostały ale już tak nie jedzie jak w zeszłym roku...

nie wiem co z tym kątem zrobić sam...

EDIT : rozrząd SKF ma ok 20tys km

Opublikowano

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

Opublikowano

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

ktoś nie znalazł limitera ;)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:35_________________________________________________

stały nie jest... to dziwne... kiedy rozrząd robiony?

wszystko zalezy od typu napinacza, ale to jest normalne,

autorze pokaz 004 stat, ustawisz synchr i bedzie wiadomo

Opublikowano

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

ktoś nie znalazł limitera ;)

znalazl, bo jest zmieniony ...

Opublikowano
  • Autor

limitery dobre, może mi się wydaje ze gorzej jedzie... :hi:

Opublikowano

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

E tam czepiasz sie. Kosmetyka. Jak dla mnie moze byc.

Opublikowano

limitery dobre, może mi się wydaje ze gorzej jedzie... :hi:

auto od 1900 rpm do 3600 jedzie na ograniczniku dymienia ... specjalnie tak to zrobiles ?

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

E tam czepiasz sie. Kosmetyka. Jak dla mnie moze byc.

kosmetyczne ciecie przez 2000 rpm ... :cool1:

Opublikowano

limitery dobre, może mi się wydaje ze gorzej jedzie... :hi:

auto od 1900 rpm do 3600 jedzie na ograniczniku dymienia ... specjalnie tak to zrobiles ?

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

E tam czepiasz sie. Kosmetyka. Jak dla mnie moze byc.

kosmetyczne ciecie przez 2000 rpm ... :cool1:

No ale ile mg/R.... kosmetyka... :)

Opublikowano

dawka cieta przez dym ,teraz pytanie czy tak mialo byc ?

ktoś nie znalazł limitera ;)

znalazl, bo jest zmieniony ...

nie wiem czy mamy to samo na mysli ;)

Opublikowano
  • Autor

limitery dobre, może mi się wydaje ze gorzej jedzie... :hi:

auto od 1900 rpm do 3600 jedzie na ograniczniku dymienia ... specjalnie tak to zrobiles ?

przypominam że to nie mój soft.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

esceci sie znalezli....brakujace 0,8 w mapie dymu to cos ponad 1% dawki - dramat :shocked: (nie zmienia to faktu, ze soft "na kolanie" zrobiony lub maf przycina)

Pozdrawiam,

Przemek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.