Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przydalby sie jeszcze filmik jak audi odjezdza zeby ocenic dzwiek wydechu :good:

Opublikowano

Bardzo ładny sedanik :kox:

Widzę tutaj jeszcze pełny zew. S-line i będzie git :naughty:

Czy mi się wydaje że ty masz tylną klapę od S-line :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładny sedanik :kox:

Widzę tutaj jeszcze pełny zew. S-line i będzie git :naughty:

Czy mi się wydaje że ty masz tylną klapę od S-line :mysli:

Tylnia klapa s-line.

przydalby sie jeszcze filmik jak audi odjezdza zeby ocenic dzwiek wydechu :good:

Tak musze nagrać jakiś filmik jak odjeżdża auto, na tym filmiku to malo widać szczerze mówiąc.

fajnie suka wygląda na żywo :good:

co to dokładnie za wydech? rura zamiast środkowego i tylko ostatni tłumik seryjny? :mysli:

nie za głośno wewnątrz?

Z wydechu został tylko końcowy, tak to sama rura jest. Nie jest głośno, myślałem że będzie głośniej...

Opublikowano

Tylnia klapa s-line.

To mówisz że od tyłu zaczynasz rezać S-line :naughty:

Opublikowano

a ogolnie jak sam odczuwasz dzwiek po przerobieniu na przelot? jestes zadowolony? sam nad tym mysle

Opublikowano
  • Autor

a ogolnie jak sam odczuwasz dzwiek po przerobieniu na przelot? jestes zadowolony? sam nad tym mysle

Raczej tak, jakoś bardzo wielkiej zmiany to nie widze, być może dlatego że nigdy nie slysze z zewnątrz auta :gwizdanie:

Ale ogolnie pozytyw.[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:21_________________________________________________06.09.11 Montaz wskaźnika ciśnienia doładowania AUTO GAUGE PEAK

dsc06113y.th.jpgdsc06114i.th.jpgdsc06115b.th.jpgdsc06119om.th.jpg

dsc06120r.th.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajnie namodziłes :good:

podoba mi sie furka

Gdzie sie wpinałes wskaznikiem turbo?

bo tez juz taki mam tylko musze podlaczyc

Opublikowano
  • Autor

Troche się napociłem nad myśleniem gdzie się wpiąć, ale dałem rade z pomocą klubu. Zaraz napisze ci PW, co i jak :wink4:

Opublikowano

Daw miodzio A4 :good:

Dopieszczasz swoją lalunie jak zwykle na cacy :) .

Mody robisz ze smakiem - tylko tak dalej .

A jak spalanie w mieście wychodzi - przy ciężkiej stopie ?

Opublikowano
  • Autor

Daw miodzio A4 :good:

Dopieszczasz swoją lalunie jak zwykle na cacy :) .

Mody robisz ze smakiem - tylko tak dalej .

A jak spalanie w mieście wychodzi - przy ciężkiej stopie ?

Dzięki , około 9 litrów.

Opublikowano

ze tak zapytam w roli "tuningu" na co wam ten wskaźnik ? jak wiadomo nie jest to fura turbo z 300 km w benzyna czy cos wten desen

Opublikowano
  • Autor

ze tak zapytam w roli "tuningu" na co wam ten wskaźnik ? jak wiadomo nie jest to fura turbo z 300 km w benzyna czy cos wten desen

Po to żeby wiedzieć czy cisnienie jest odpowiednie, czy turbo odpowiednio pompuje oraz czy nie ma nieszczelności. Czyli dla informacji jest ten wskaźnik.

Opublikowano

ze tak zapytam w roli "tuningu" na co wam ten wskaźnik ? jak wiadomo nie jest to fura turbo z 300 km w benzyna czy cos wten desen

Jak masz taki wskaźnik to wszystkie laski twoje, ciągną do Ciebie jak muchy do gówna...

:wallbash:

Opublikowano
ze tak zapytam w roli "tuningu" na co wam ten wskaźnik ? jak wiadomo nie jest to fura turbo z 300 km w benzyna czy cos wten desen

jak załozysz FMIC i bedziesz miał 1.6 doladowania to bedziesz wiedział po co... zdarzaja sie nieszczelnosci... Zawsze mozna co tydzien vaga zapiac i sprawdzac, a tak to na codzien masz wartosci :good:

Opublikowano

aaaaa :hi:

ja tam dokladam drugi iC i gitara,ale powiem ci ze troszke szpeci to auto taki wskaznik :hi:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa :hi:

ja tam dokladam drugi iC i gitara,ale powiem ci ze troszke szpeci to auto taki wskaznik :hi:

Po pierwsze to kwestia gustu. Po drugie szkoda że nie banglają foty z twojego profilu bo pomógłbym ci w decyzji co szpeci twoje auto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania na zime : wymienione wszystkie filtry + olej , przymierzony bagażnik dachowy+box, wycieraczki gumowe onboard:

dsc06245i.th.jpgdsc06246b.th.jpgdsc06248k.th.jpgdsc06249y.th.jpg

dsc06250k.th.jpgc36020111003153244.th.jpg

Opublikowano

aaaaa :hi:

ja tam dokladam drugi iC i gitara,ale powiem ci ze troszke szpeci to auto taki wskaznik :hi:

Po pierwsze to kwestia gustu. Po drugie szkoda że nie banglają foty z twojego profilu bo pomógłbym ci w decyzji co szpeci twoje auto :wink4:

hahaha chcesz to komentuj mi tam się wyświetlają;]

no tak kwestia gustu, ale kazdy opinie wyraza swoją i ma prawo głosu..

a co u mnie chcesz zjechać fabryke??

jak bys zalozyl listwy diodowe tez bym to skomentowal :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:naughty:

dsc0516kopiowaniea.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Najsss fota :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.