Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
takie ledy

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-04-07-sedan-red-full-led-i2168898633.html

swieca cos na styl b8,wiadomo ze nie bedzie jak ori ale ja bym te zapodal

Wiem że fajnie świecą ,ale w dzień wyglądają platikowo i troche tandetnie, ciągle sie zastanawiam :whistling:

Opublikowano

no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly

Opublikowano
  • Autor
no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly

Widziałem patroxa w sedanie , ale lepiej znowu świecą te co wysłałeś wcześniej, jedno trzeba woleć... Może kupić te co pokazałeś i obkleić czerwoną folią :naughty:

Opublikowano

Albo rzeźbić, jak w avancie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Albo rzeźbić, jak w avancie :kox:

Już dawno bym to wyrezał , ale nie podchodzą z avanta c6 te ledy , są za długie do sedana... Do avanta b7 ,ok.

Opublikowano

To ja wiem.

Chodziło mi o to, że kupić te z allegro i przeszczepić wkłady do starych lamp :wink:

Opublikowano
  • Autor
To ja wiem.

Chodziło mi o to, że kupić te z allegro i przeszczepić wkłady do starych lamp :wink:

Trzeba by przyciać te wkłady , bo są za długie. Nie wejdą do lampy z sedana jak do lampy z avanta.

Opublikowano

ale ogolnie bardzo drogie sa ledy do b7,do b6 kosztuja polowe tego,mi osobicie ori lampy w b7 sie strasznie nie podobaja

Opublikowano

Korekta fajna :thumbup1: tylko z tymi dywanikami sline poszłeś trochę po bandzie :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś nagrałem przy okazji mycia auta filmiki :

Opublikowano

Nieźle :naughty: tylko mała uwaga, pianę powinno się nakładać od dołu auta i tak samo spłukiwać, wtedy wiesz gdzie naniosłeś pianę i zmyłeś brud :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nieźle :naughty: tylko mała uwaga, pianę powinno się nakładać od dołu auta i tak samo spłukiwać, wtedy wiesz gdzie naniosłeś pianę i zmyłeś brud :wink:

Wiem wiem , to bylo przykładowo pokazane , ciężko trzymać w jednej ręce telefon a w drugiej pistolet z PA :wink:

Ogolnie piana średnia , nie była gorąca woda w pianownicy :wink:

Opublikowano

fajny ten coli:thumbup1:

jedno co mnie w nim drażni to ciężka aplikacja... tzn nie sama aplikacja, a późniejsze polerowanie - strasznie sk***iel ciężki do starcia zwłaszcza w miejscach gdzie troszkę grubiej się nałożył (nieświadomie):kwasny:

Opublikowano

I podobno kurz przyciąga jak lep muchy :eusathink: ale za to jest prawie pancerny na dobrze oczyszczonej powierzchni :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem napisać że na szybach jeszcze RainX był zaaplikowany :naughty:

Opublikowano
I podobno kurz przyciąga jak lep muchy

to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:

Opublikowano
I podobno kurz przyciąga jak lep muchy

to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:

Przyciąga bardziej niż NXT:wink:

Opublikowano

furka kox czarna jednak robi robote:decayed:

Opublikowano
  • Autor

DRL LED w zykłych lampach : :wink:

DSC07448.jpgDSC07441.jpgDSC07444.jpgDSC07446.jpg

Opublikowano

Podoba mi się:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.