Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''


dawid195a

Rekomendowane odpowiedzi

takie ledy

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-04-07-sedan-red-full-led-i2168898633.html

swieca cos na styl b8,wiadomo ze nie bedzie jak ori ale ja bym te zapodal

Wiem że fajnie świecą ,ale w dzień wyglądają platikowo i troche tandetnie, ciągle sie zastanawiam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly

Widziałem patroxa w sedanie , ale lepiej znowu świecą te co wysłałeś wcześniej, jedno trzeba woleć... Może kupić te co pokazałeś i obkleić czerwoną folią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rzeźbić, jak w avancie :kox:

Już dawno bym to wyrezał , ale nie podchodzą z avanta c6 te ledy , są za długie do sedana... Do avanta b7 ,ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem.

Chodziło mi o to, że kupić te z allegro i przeszczepić wkłady do starych lamp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem.

Chodziło mi o to, że kupić te z allegro i przeszczepić wkłady do starych lamp :wink:

Trzeba by przyciać te wkłady , bo są za długie. Nie wejdą do lampy z sedana jak do lampy z avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie bardzo drogie sa ledy do b7,do b6 kosztuja polowe tego,mi osobicie ori lampy w b7 sie strasznie nie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta fajna :thumbup1: tylko z tymi dywanikami sline poszłeś trochę po bandzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :naughty: tylko mała uwaga, pianę powinno się nakładać od dołu auta i tak samo spłukiwać, wtedy wiesz gdzie naniosłeś pianę i zmyłeś brud :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :naughty: tylko mała uwaga, pianę powinno się nakładać od dołu auta i tak samo spłukiwać, wtedy wiesz gdzie naniosłeś pianę i zmyłeś brud :wink:

Wiem wiem , to bylo przykładowo pokazane , ciężko trzymać w jednej ręce telefon a w drugiej pistolet z PA :wink:

Ogolnie piana średnia , nie była gorąca woda w pianownicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten coli:thumbup1:

jedno co mnie w nim drażni to ciężka aplikacja... tzn nie sama aplikacja, a późniejsze polerowanie - strasznie sk***iel ciężki do starcia zwłaszcza w miejscach gdzie troszkę grubiej się nałożył (nieświadomie):kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podobno kurz przyciąga jak lep muchy :eusathink: ale za to jest prawie pancerny na dobrze oczyszczonej powierzchni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podobno kurz przyciąga jak lep muchy

to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podobno kurz przyciąga jak lep muchy

to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:

Przyciąga bardziej niż NXT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...