Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Coś to fajnego kupił, gdzie i za ile :whistling:

A żarówki h7 Ledowe, na allegro w miejsce długich, działają jak DRL bo zmienione jest kodowanie jak na bixa + czujnik światła.

Do tego musze jeszcze rezystory wrzucić by błędu nie było.

Opublikowano

ale lipa bo jedziesz w nocy i dlugich nie ma ale jest jakies rozwiązanie;p

Opublikowano
  • Autor
ale lipa bo jedziesz w nocy i dlugich nie ma ale jest jakies rozwiązanie;p

Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem.

Opublikowano

Taki bajer :wink: też bym sobie zapodał ale boję się o jakość tych ledów, bo tanie nie są..

Opublikowano
  • Autor
Taki bajer :wink: też bym sobie zapodał ale boję się o jakość tych ledów, bo tanie nie są..

Jakość jak narazie ok , i wykonanie też. Zobaczymy ile posłużą... Ale co najważniejsze jest białe światło :naughty:

Opublikowano
ale lipa bo jedziesz w nocy i dlugich nie ma ale jest jakies rozwiązanie;p

Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem.

a halogeny daja rade na hidach?

bo powiem takie drl za***ista opcja:)

Opublikowano
  • Autor
ale lipa bo jedziesz w nocy i dlugich nie ma ale jest jakies rozwiązanie;p

Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem.

a halogeny daja rade na hidach?

bo powiem takie drl za***ista opcja:)

Walą równo :kox:

Opublikowano

powiem ci ze chyba zrobie to co ty, bo kupilem zarowy za sto zł i 2 miechy i ich nie ma, a jak z wytrzymałością ledów?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

zrob fotke jak sie to ma w nocy:)

kodowanie zwykłe czy hex?

Opublikowano
  • Autor
powiem ci ze chyba zrobie to co ty, bo kupilem zarowy za sto zł i 2 miechy i ich nie ma, a jak z wytrzymałością ledów?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

zrob fotke jak sie to ma w nocy:)

kodowanie zwykłe czy hex?

Co ci powiedzieć o wytrzymałości jak mam je 3 dzień, narazie świecą , fote w nocy zrobie jutro...

Co do kodowania zmieniał mi znajomy VCDS-em na spocie.

Opublikowano

aa myślałem że się orientowałeś, a znasz może parametry opornika?

a to podejrzewam ze zwykle, a świeci ci tył?

Opublikowano
  • Autor

Tył nie świeci ,normalnie świeci drl jak w bixie tylko przód, jak ciemno jest samo się przełącza na mijania +tył.

Opornik juz zamówione 50W , więc luz/

Opublikowano

a bo zapomniałem ty masz czujnik zmierzchu, nic bede cos kombinował, tylko własnie te długie mnie bolą bo niekiedy to się przydaja

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 23:05 ----------

i jak te foteczki?

gdzie kupiłeś te oporniki?

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

i jak te foteczki?

gdzie kupiłeś te oporniki?

Opublikowano
  • Autor

A kurcze zapracowany jestem troche.. ale będą.

A rezystory też jeszcze nie dzoszły, kupiłem na allegro.

Opublikowano

ok;)

a powiedz mi działaja ci te diodowe jak masz np mijania i chcesz włączyć długie?

bo ja zrobilem kodowanie mam normalnie na zwyklych zarowkach tez kozak ale jak dam na mijania i chce np dlugie uruchomic to juz lipa;/

Opublikowano
  • Autor

Kodowanie i sterowanie normalnie jak w bixie... jak mam mijania i chce włączyć długie nic się nie dzieje bo nie mam przesłony ktora się otwiera. Na normalnych żarówkach te światła nie nadają się do jazdy w dzień, porostu będą ci długie świecić a nie DRL, i będą oślepać.

Opublikowano

tak ale zmiejszasz moc swiecenie w adaptacjach i jest spoko;) kurde szkoda wlasnie bo bez długich jest lipa szczegolnie na zakretach;/

Opublikowano

Twoje felunki mnie się bardzo podobują :):)

Opublikowano

witam kolego i jak tam te rezystorki i zdjęcia w nocy?

dopytuje tak bo własnie chyba tez takie coś sobie zasztaluje:wink:

a tak nawiasem ty masz te zarówki co widać diody?

pozdrawiam:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.