Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy podejdzie kratka środkowa ze zdrzaka z cabrio s4 do sedana s-line?


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

Tak jak w temacie mam pytanie odnośnie tego czy podejdzie do zderzaka typu s-line sedan/avant( tu chyba nie ma różnicy) kratka ze zderzaka S4 cabrio . Szukam już tej kratki ponad miesiąc i ciągle nic :wallbash: :wallbash: . Chodzi mi o używkę bo nie chce kupować nówki sztuki. Na ebay uk. jest to praktycznie nie dostępny towar, na ebay de. jest ale cena zwala z nóg (ponad 100 euro z wysyłką) :confused4: . O allegro nawet nie mówię bo mój kumpel już 4 miesiące szuka i nic . Normalnie cudem i za małe pieniądze(£100) udało mi się kupić kompletny przedni zderzak s-line ale tylko z bocznymi kratkami bez tej środkowej. Nie mogę nigdzie jej znaleźć więc szukam jakiegoś innego rozwiązania i może ta kratka właśnie podejdzie. W sumie nawet dużo nie kosztuje bo £40 z wysyłką. Moze da sie coś z tego wyrezać żeby było prawie jak orginał .

Dla przykładu zdjęcia czym to się mniej więcej różni i jak wyglądają te kratki:

Kratka Audi A4 B6 S-line Sedan/Limuzyna

zderzak_1.jpg

Kratka Audi A4 S4 B6 Cabrio

zderzak_2.jpg

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje :confused4: ...ale na trytytkach bedzi sie trzymac :wink4:

Nie no nie przesadzajmy :decayed: z tymi trytytkami . No cóż jeżeli nie pasuje to pozostaje szukać dalej :confused4: . Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :tongue4: ja tak kiedys jezdzilem 6 miesiecy zanim kupilem od S LINA czarna :kox:

Kupiłeś nówke sztuke , czy udało cie trafić na tańszą używke ? Pytam dlatego bo używke to chyba bardzo ciężko namierzyć . Ebay i allegro już ponad miesiąc przeszukuje i nic :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :tongue4: ja tak kiedys jezdzilem 6 miesiecy zanim kupilem od S LINA czarna :kox:

Kupiłeś nówke sztuke , czy udało cie trafić na tańszą używke ? Pytam dlatego bo używke to chyba bardzo ciężko namierzyć . Ebay i allegro już ponad miesiąc przeszukuje i nic :wallbash: :wallbash:

Kupilem nowke sztuke , z uzywek raczej nie trafisz tak szybko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymiarowo ta od cabrio pasuje idealnie do zderzaka s-line?? Moze zamias trytek ja wkleic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może fotke załozonej atrapy z cabrio do zderzaka s-line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam plastikową siatkę w zderzaku bardzo podobną do tych kratek przy halogenach i wygląda :good: polecam .Natomiast mnie nie przestrasza cena aso tylko grill w masce mam od s4 więc kratka w zderzak s-line mi do niczego niepasuje :tongue4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam plastikową siatkę w zderzaku bardzo podobną do tych kratek przy halogenach i wygląda :good: polecam .Natomiast mnie nie przestrasza cena aso tylko grill w masce mam od s4 więc kratka w zderzak s-line mi do niczego niepasuje :tongue4:.

Jak mozesz to daj fotke z checia sie temu przyjze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z nieba spadles z tym tematem bo wlasnie mialem taki sam zakladac.... Zderzak tez kupilem tanio z kratkami ale bocznymi....

Moze jakas ladna siatke dam poki bo nie mam totalnie pomyslu co dalej a kratka od s4 normalnego pasuje ?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 12:51_________________________________________________

Ja u siebie mam plastikową siatkę w zderzaku bardzo podobną do tych kratek przy halogenach i wygląda :good: polecam .Natomiast mnie nie przestrasza cena aso tylko grill w masce mam od s4 więc kratka w zderzak s-line mi do niczego niepasuje :tongue4:.

Podeslij ta fotke.Czekamy :):slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest link do aukcji allegro tzn nie pamiętam czy to jest dokładnie ta sama siatka bo są różne wymiary oczek http://allegro.pl/vts-siatka-abs-900-x-300mm-czarna-plastik-i1609492240.html .Zdjęcia podeśle może jutro jak wygląda na samochodzie jeśli kogoś interesuje to jeden koleś z forum ma taką siatkę w zderzaku s-line w swojej audi a4 b6.Niestety nie pamiętam kto musicie przejrzeć forum :>.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 14:58_________________________________________________ Oto fotki grilla panowie :> ptaki nie są moje jakby kto pytał :kox:A i zdjęcia z telefonu ale mam nadzieję że wystarczą.

Zdj_cie0975.jpg

Zdj_cie0976.jpg

Zdj_cie0977.jpg

Z tym górnym grillem trochę mix osła z mułem ale pomyślimy i nad tym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciniak dobrze to wygląda :good: walnij sobie ramkę grilla w czarny mat i będzie już całkiem dobrze wyglądać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody właśnie nad tą ramką się zastanawiam ale nie mogę przeboleć rezygnacji z chromów dookoła szyb i nie wiem jak to będzie wyglądać przód czarny a z boku w ramki w chromie? i tak na razie nic nie robię :decayed: Wtedy jeszcze czarne lampy bo inaczej bym nie darował :kox: pomyślimy i nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. ALe na szczescie udalo mi sie dostac grill srodkowy ;d chociaz pieniadze nie te same a wyglad chyba podobny bedzie :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny druciarstwu, ale ta siatka abs wyglada, calkiem calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby która nie ma pojecia jak wyglada pakiet s-line to wyglada na ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...