Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] JĘZYK nie chce sie zmienic z NIEMIECKIEGO na ANGIELSKI - HELP !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
- problem z 17-ką - załatwiony - po odłączeniu na 2 min. AKKU - komputer wstał i wpuścił mnie na 17-kę a potem kanał 04 i 2-ka zamiast 1-ki - gotowe.

Tak z ciekawości, co teraz wyświetla FIS po przekręceniu kluczyka, zamiast BREMS-LICHT??Coś w stylu ikonki żaróweczki, czy może jednak BRAKE-LIGHT (u mnie pojawia się ikonka).

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
- problem z 17-ką - załatwiony - po odłączeniu na 2 min. AKKU - komputer wstał i wpuścił mnie na 17-kę a potem kanał 04 i 2-ka zamiast 1-ki - gotowe.

Tak z ciekawości, co teraz wyświetla FIS po przekręceniu kluczyka, zamiast BREMS-LICHT??Coś w stylu ikonki żaróweczki, czy może jednak BRAKE-LIGHT (u mnie pojawia się ikonka).

Pozdrawiam!

wświetla to samo co było niemiecku tyle ... że w angielskiej wersji - coby mu wcisnąć pedał przy zmianie biegów - bo ja kolego mam AUTOMAT :)

Opublikowano
wświetla to samo co było niemiecku tyle ... że w angielskiej wersji - coby mu wcisnąć pedał przy zmianie biegów - bo ja kolego mam AUTOMAT smiley

He,he co się wyświetla na FIS'ie w aftomacie to ja na oczy w życiu nie widział :no:

Myślałem, że chodzi o to nieszczęsne BREMS-LICHT

Ale spox, że problem udało się zwalczyc :th:

Pozdrawiam!

  • 2 lata później...
Opublikowano

no właśnie znalazłem ten wątek i mimo że starawy to się podepnę

widzę że u LukaszR jest inaczej niż u mnie... nie wpadłbym na to gdyby nie kumpel

język zmieniałem sam w 17tce jakiś rok temu i wszystko OK ale jak mi wywaliło błąd stopu to zgłupiałem:

BREMSE

LICHT

na żółto w górnym ekranie i po naciśnięciu przy tym check na ekranie poniżej pokazuje się na biało

LEFT

BRAKE

LIGHT

to co teraz mam autko dwujęzyczne :mysli:

zbytnio mi to nie przeszkadza ale ciekawe gdzie się można pozbyć tego szwabskiego z górnego ekranu...

PS: FIS kolor...

Opublikowano

Witam.

Pytanie do tych, którzy zmieniali kodowanie z niemieckiego na angielski:

Czy po takim przekodowaniu zmianie ulegają tylko napisy na wyświetlaczu FIS, czy też zmienia się również język komunikatów głosowych?

U mnie przy dzwonieniu z wykorzystaniem HF samochodu z głośników słychać damski głoś mówiący po niemiecku. Byłbym szczęśliwy, gdyby można go było zmienić na angielski :>

Edit: 2010.02.28, 17:26

_________________________________________________

Sam sobie (no i innym ku pamięci) odpowiem: wystarczyło nieśmiertelne :szukaj::embarrassed:

W tym wątku jest wszystko opisane:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zestaw_telefoniczny_siemens-t34060.0.html

Oto co oznaczają poszczególne cyferki w okienku "Software Coding":

00?xxxx: Functions

0 = Basic (for RNS-E basic/Radio)

1 = Comfort (for RNS-E high/RNS-Low)

00x?xxx: Steering Wheel

0 = No Multi-Function OR Standard Steering Wheel (Old Style without Menu Thumb Wheels)

1 = Modular Steering Wheel (New Style with Menu Thumb Wheels)

00xx?xx: Installation List

1 = Diagnostics via CAN / 2 = Multi-Function Steering Wheel

3 = Head Unit (e.g. RNS-E)

4 = Multi-Function Steering Wheel

5 = Diagnostics via K-Line / 6 = Multi-Function Steering Wheel

7 = Head Unit (e.g. RNS-E)

8 = Multi-Function Steering Wheel

00xxx?x: Language (Voice Control)

0 = Voice Control OFF OR via external Device (e.g. RNS-E)

1 = German / 2 = English (UK) / 3 = French / 4 = Italian / 5 = Spanish / 7 = English (US)

9 = Speaker dependent (Voice Commands inactive)

00xxxx?: Language (Display)

0 = No Display / 1 = German / 2 = English (UK) / 3 = French

4 = Italian / 5 = Spanish / 7 = English (US)

Po zmianie ostatnich dwóch cyferek na 22 wreszcie komunikaty na FIS-ie mam po angielsku.

No i pani w głośniku też mówi wreszcie po angielsku :>

--

Pozdrawiam.

Sławek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.