Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Miga immobilaizer i niechce odpalić....


Darek V6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Auto sprawowało sie bardzo dobrze,paliło i jezdziło bez zastrzezen do dzisiaj az przyjechałem do domu i dosłownie zgasiłem silnik na jakieś dwie minuty,przyszłem spowrotem chciałem odpalic i jechac dalej ale...juz nieodpaliłem jej.Po przekręceniu kluczyka miga mi kontrolka od immobilaizera.Przedtem tylko zapalała sie na pare sekund i zgasła a teraz zapali sie na pare sekund ale niezgasnie bo miga cały czas i silnik oczywiście nieodpali.Probowałem zapasowym kluczykiem ale to nic nie dało,niewiem dlaczego ale przy przkreceniu stacyjki mignie na momencik kontrolka AIRBAG???

Powiedzcie mi o co z tym chodzi bo nierozumiem tego?????????

:kwasny:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, poszukaj gdzie juz o tym bylo, mozliwe ze bedzie to problem z petla immo, to to czarne kolo, w nim jest stacyjka! podlacz vaga, zobaczysz moze masz jakis blad ktory powoduje aktywacje immo, gdziesz czytalem z mozna wylaczyc immo ale ja nie wiem jak to zrobic! Powodzenia, Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, poszukaj gdzie juz o tym bylo, mozliwe ze bedzie to problem z petla immo, to to czarne kolo, w nim jest stacyjka! podlacz vaga, zobaczysz moze masz jakis blad ktory powoduje aktywacje immo, gdziesz czytalem z mozna wylaczyc immo ale ja nie wiem jak to zrobic! Powodzenia, Pozdrawiam Jocker01

A wiec jak narazie jest ok :) odłączyłem plusową kleme na jakieś poł godziny,podłączyłem i jest jak narazie :th: mam nadzieje ze sie juz więcej nie powtorzy.Dobrze ze stało sie to na podworku a nie gdzieś na miescia albo w trasie.... :sick3:

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem samochód jak jezdził to jezdził ale czasami zaras po zapaleniu samochód gasł i mrugała kontrolka od immo to naprawa w warsztacie kosztowała mnie 250 zł koles powiedział ze trzeba było cos wymienic ale od tamtego czasu nie mam juz zadnego problemu z inno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze 2-3 razy wyjme i wloze kluczyk i jest juz ok...pzdr

W końcu ten zabieg nie będzie pomagał.

Darek V6 w Warsztacie jest opis jak poradzić sobie z immo.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2784.45.html

Ok. jak to sie bedzie powtarzać a mam na dzieje ze nie... to bede musiał coś z tym pokombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to koleś robił rozkręcił stacyjkę i tamidą takie dwa kabelki czasami poprostu robią sie luzne troche je przeczyścił podgioł zeby ciasno wchodziły no i popryskał WD40 złozył wszystko i jest ok . :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi od paru dni znowu sie zaczeło.... :sick3: Zgodnie z instrukcją z działu warsztat jaka podesłał Spedyt rozebrałem osłony i przeczyściłem te styki od immo. przy stacyjce.Problem od tego czasu zniknął na jakiś tydzien i znow sie zaczeło,czasami miga a czasami nie... :angry:

Jutro znow to rozbiore i jeszcze raz przeczyszcze,znacie moze jakiś preparat czym mogłbym je przemyc??

Prędzej przeczyściłem je nitro,ale na długo niedało efektu jak widac. Jeśli to przeczyszczenie nic nieda to gdzie moge szukac dalej przyczyny??"

A moze ktoś wie jak obejśc immo.(moze by na pm jeśli dla względow bezpieczenstwa nikt tu niechce) :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podpinałeś VAGa? Może wina leży gdzie indziej :mysli:

Wybieram sie na VAGa od dłuzszego czasu ale niemoge jakoś dojechac z braku czasu... :kwasny:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 01:04 _________________________________________________Noi dzis rozebrałem osłony i jeszcze raz to wszystko przeczyściłem,a nawet odgiałem blaszki i te pręciki w złączce.Niestety nic niepomogło,dalej miga immo..... :sick3: Mam takie pytanie czy ten plastik w ktorym jest ta pętla indukcyjna powinien by troche luzny???

Cylko VAG został...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi wczoraj oddałem :a4fan: do elektryka i uzdrowił ją.Musiał wgrac czy zakodowac od nowa kod immo,na komputerze był jakiś błąd.Dodatkowo sprawdził czy komp niema zadnych błądow i było czyściutko :)

Koszt naprawy to 200zł :wallbash::sick3:

Ps. błędy sprawdza sie na zapalonym silniku czy na zgaszonym :mysli: ????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...