Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spawana felga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko :hi: chce kupić felgi i gościu mi mówił ze jedna z felg była spawana bo miała małe pękniecie. ale powietrze z niej nie schodziło jak była opona założona. Dał to do zrobienia i podobno dobrze to gościu zrobił. nie wiem co mam myśleć pchać sie w to czy raczej odpuścić ? :mysli:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Odpuść spawana felga to zawsz spwana osłabienie materialu

Opublikowano

ja bym odpuścił, zwłaszcza że to nie mała felga :no:

Opublikowano

odpuść sobie, felga aluminiowa nie jest 100% aluminiowa, są tam jakieś stopy

i jest bardzo niewielu ludzi, którzy to dobrze zespawają.

po jakimś czasie może znów pęknąć albo będzie "bić" w tym miejscu..

Ja osobiście bym nie ryzykował "pchania się" w spawane..

Opublikowano

ja bym odpuścił, zwłaszcza że to nie mała felga :no:

no i na niskim profilu bedzie smigać,potem niefortunnie jebniesz gdzieś tą felgą i bedzie lipa :kwasny:

odpuść i poszukaj czegoś innego :good:

Opublikowano

:facepalm:

paput dzięki za fascynującą wypowiedz :wallbash: :wallbash:

ja bym odpuścił, zwłaszcza że to nie mała felga :no:

to te felgi:

http://moto.allegro.pl/5x112-orginalne-felgi-audi-a8-vw-audi-i1559275357.html

Józek to kółko jest mega, i przy dobrej glebie bedzie rwaćsuty, także szukaj takiego wzoru, ale te sobie odpusć :thumbdown:

i jeszcze nic typ na aukcji nie wspominao tym że cos było robione :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale jak dzwoniłem to odrazu mówił dobre chociaż to :gwizdanie:

no to chyba sprawa jasna ze nie biore a szkoda kurde ze była pospawana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale jak dzwoniłem to odrazu mówił dobre chociaż to :gwizdanie:

no to chyba sprawa jasna ze nie biore a szkoda kurde ze była pospawana :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no cena jest dobra, i stan nawet całkiem, no ale feler ;(

Opublikowano

Józek dla własnego bezpieczeństwa daj sobie spokój :gwizdanie:

Felga Ronal:

IMG_0886.jpg

Nie muszę mówić jak to się skończyło...

Opublikowano
  • Autor

daruje :gwizdanie: mam cos innego na oku ale lekko podrapane :kwasny:

Opublikowano

dobrze zrobisz jak poszukasz sobie innych. :hi: I dobrze że chociaż się przyznał... Używane alufele na giełdach czy Allegro to też bywają po regeneracji i nikt tego nie widzi ;(

Opublikowano

daruje :gwizdanie: mam cos innego na oku ale lekko podrapane :kwasny:

to że podrapane to mały pikuś, 300 zł i masz je odnowione :wink4:

Opublikowano

szukaj czegoś innego...

Opublikowano

spawana jak dobrze zrobiona tez nie wyczujesz chyba ze na sporej dziurze :)

Opublikowano

ja tez mialem spawana od wewnatrz, pekniecie ok 3mm , pospawane dobrze i na tyle juz lata 2 lata smiga i zero problemu, jak ma zdjecia z przed naprawy to ja bym ich nie odrzucal

Opublikowano

spawana jak dobrze zrobiona tez nie wyczujesz chyba ze na sporej dziurze :)

Dobrze mówi, polać mu :decayed: Józek, bierz i się nic nie przejmuj. Sam jeżdżę już drugi sezon na spawie długości kilku cm i problemu nie ma. A nie muszę Ci chyba mówić jakie w trójmieście są drogi :wallbash: I mimo rozmiaru felg, profilu 35 i sporych prędkości na drogach szybkiego ruchu, nie mam z tą felgą problemów. Mało tego, wytrzymała uderzenie w mocno wybrzuszony asfalt na lotnisku w Jarosławcu w drodze na letni. A na zegarach miałem wtedy 150+, myślałem że z przednich felg została miazga a tu nawet draśnięcia małego. Przed sezonem okazało się, że druga felga ma 2 małe pęknięcia podobnej długości, oddam ją do spawania i też będzie dobrze :decayed:. Oczywiście najlepiej jakbyś dorwał "zdrowe" koło ale spaw to nic złego.

Opublikowano

potwierdzam co pisze kolega wyzej sam naprawiam felgi tzn prostuje a jak peknie to do spawania i ani sladu nie ma

sam mam spawana felge i nic nie bije i ani gramatury nie ma duzej

Opublikowano
  • Autor

spawana jak dobrze zrobiona tez nie wyczujesz chyba ze na sporej dziurze :)

Dobrze mówi, polać mu :decayed: Józek, bierz i się nic nie przejmuj. Sam jeżdżę już drugi sezon na spawie długości kilku cm i problemu nie ma. A nie muszę Ci chyba mówić jakie w trójmieście są drogi :wallbash: I mimo rozmiaru felg, profilu 35 i sporych prędkości na drogach szybkiego ruchu, nie mam z tą felgą problemów. Mało tego, wytrzymała uderzenie w mocno wybrzuszony asfalt na lotnisku w Jarosławcu w drodze na letni. A na zegarach miałem wtedy 150+, myślałem że z przednich felg została miazga a tu nawet draśnięcia małego. Przed sezonem okazało się, że druga felga ma 2 małe pęknięcia podobnej długości, oddam ją do spawania i też będzie dobrze :decayed:. Oczywiście najlepiej jakbyś dorwał "zdrowe" koło ale spaw to nic złego.

oj wiem jakie są tam drogi :decayed: już z nich zrezygnowalem bo idą do mnie inne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.