Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania (nie)na drodze... :) [który to...]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Dnia 28.12.2007 do firmy w której pracuje wkracza koles.

Firma mieści sie Ch. Dąbrowiak w Dąbrowie Tarnowskiej (Małopolska :P) nazwy firmy nie podaje żeby nie było kryptoreklamy... moge dodać ze firma komputerowa....

Człowiek ten robi jakieś zlecenia elektroniczne i cosik jeszcze.

Przyniósł sprzęt po naprawie i chwile rozmawia z kumplem, który pracuje tam dłuzej odemnie.

w trakcie rozmowy mówi cos takiego:

O widze ze macie nowego pracownika (... chwila ciszy..) i mów: A4 KLUB..... uśmiechnął sie.. pożegnał i wyszedł.....

Po czym mnie lekko zamurowało.... bo kolesia widze praktycznie 1 raz na oczy, a ludzi z forum i tych którzy przyjeżdzaja na spoty do Tarnowa znam/kojarzę

więc teraz... prosze mi tu pięknie sie przyznac który to taki odważny.....

Osoba ta mieszka w Tarnowie, wiek koło 30 i jeździ A4...

Czekam na info.....

Opublikowano

W Boże Narodzenie pracowaliście ?? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

bleee... co za pomyłka.... hmmm to było 28... :| jakos straciłem poczucie czasu... :P albo źle wystukałem na klawiaturze numerycznej...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 22:45 _________________________________________________Ok.. dzis temu delikwentowi włozyłem Klanedarzyk za wycieraczke...

jak sie nie odezwie to marny jego los..... :kox:

*/ Sorka za 2 posty pod rzad.. ale chce żeby temat byl widoczny.. moze koleś sie odezwie... */

Opublikowano

To pewnie jakis koles ktory tylko sledzi forum oglada zdjecia ze spotow a wogule sie nie udziela ....zal.pl

Opublikowano
  • Autor

TTom3k... dzis pod firma stała B5tka(sedan - przód po II lifcie miała.. na reszte auta nie patrzyłem... :))- na tarnowskich blaszkach... z głupia wsadziłem kalendarzyk

a potem na miescie widze ze właśnie ten koleś(o którego mi chodzi) jedzie tą :a4fan:..... koleś moze sie odezwie :D

ZAL.PL[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 20:03 _________________________________________________Sprawa wyjaśniona... :)

Zamykam temat... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.