Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pobór prądu


joel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moj problem polega na wyladowanym akumulatorze po 2-3 tygodniach bez odpalania auta. Mierzylem pobor pradu i jest okolo 0.13A. Czy ta wielkosc jest normalna w A4 B7 ?

Poza tym po wyjeciu wszystkich bezpiecznikow nadal mam pobor okolo 0.08A. Jakie urzadzenia w A4 sa podlaczone poza obwodem z bezpiecznikami ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz pojemnosc akumulatora ?

radio ma swoje bezpieczniki z tylu odbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stała miesiąc bez odpalania i nie miałem problemów z akumulatorem.Alarm pewnie nawet w stanie czuwania pobiera trochę prądu. Może akumulator już ma dosyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator nowy, 56Ah, byl wymieniany na inny i jest to samo. Nikt nie wie jaki ma pobor pradu w A4 B7?

Liczac 130mA * 3 tygodnie to 65Ah wiec wszystko sie zgadza, akumulator siedzi.

Mam w aucie zalozone LPG sekwencyjne PRINS VSI, nie wiem czy ono ma jakis pobor dla podtrzymania pamieci ? Najbardziej mnie wkurza to ze nie wiem co jest podlaczone poza obwodem z bezpiecznikami wiec nie wiem jak zlokalizowac winnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno miec to znaczenia ze nie byl odpalany, ja czesto mam tydzien czasem dluzej autko w garazu i pozniej bezproblemu zapala, sprawdz czy nie masz jakiegos zwarcia w ukladzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu moj tez odpala, chodzi o 2-3 tygodnie. LPG nie pobiera pradu na postoju ? Ktos moze to potwierdzic ?

Mysle ze zwarcie nie prowadzi do stalego poboru pradu tylko do spalenia przewodow, ewentualnie samochodu :evil: I w jaki spob mialbym to sprawdzic skoro cos ciagnie poza bezpiecznikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu moj tez odpala, chodzi o 2-3 tygodnie. LPG nie pobiera pradu na postoju ? Ktos moze to potwierdzic ?

Mysle ze zwarcie nie prowadzi do stalego poboru pradu tylko do spalenia przewodow, ewentualnie samochodu :evil: I w jaki spob mialbym to sprawdzic skoro cos ciagnie poza bezpiecznikami ?

po 2-3 tygodniach tez odpala (wylot na wakacje auto w garazu) :)

LPG nie pobiera pradu na postoju !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiekszony pobór prądy powoduja np rozbudowany alarm, albo GPS ( jeżeli jest do systemu ochrony ) , w takim wypadku 130 mA jest wartością normalną poboru prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po uspieniu canow czyli okolo minute po zamknieciu auta prad jaki pobiera to 0,02A u szwagra w vw bora pobiera 0,06A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu konkretna odpowiedz, bardzo dziekuje. Tez mi sie wydawalo ze pobor powinien byc okolo 0.03A, wtedy akumulator starczylby przynajmniej na 2 miesiace.

Jesli jeszcze ktos by wiedzial czy poza ukladem bezpiecznikow (tych pod klapka od strony kierowcy) sa jakies urzadzenia bylbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...