Jump to content

[B5 ADR] Problemy z odpalaniem


bartmlody
 Share

Recommended Posts

Witam posiadam Audi A4 B5 1996r silnik 1,8 125KM .Mam pytanie może ktoś mi podpowie bo mi już brak siły i pieniędzy :wallbash: . Mianowicie problem z moi Audi wygląda tak.

Mam problem z odpalaniem rano i po pracy jak auto postoi z 6 lub więcej godzin i jest zimne. A jak jest ciepły odpala jakoś na zimnym odpala za 3-4 razem ale to nie koniec problemu bo nawet jak odpali to muszę czekać z 2 minut by pochodził bo jak odpalę i dodaję gazu to zaczyna się strasznie dusić prawie gaśnie a jak już się rozgrzeje to chodzi jak igła i tylko czasami pofalują obroty. Wymieniłem świece, sondę lambda, była przeprowadzona cała adaptacją samochód podłączany pod komputer i nie wykazuje żadnych błędów. Co może być powodem takiego zachowania że kiepsko odpala i tak się dusi przy naciśnięciu na pedał gazu. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny i uradowany

Link to comment
Share on other sites

Może banalne bardzo, ale mi pomogło odłączenie radia. Miałem ten sam problem, i pomogło podłączenie radia do zapłonu. Już nie mam problemu z odpalaniem, a miałem nowy akumulator. Nie wiem, może banalne, ale mi to rozwiązanie pomogło. Ale Twój problem jest bardziej złożony :mysli:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli masz instalacje LPG pojedz i sprawdz czy wszystko gra i czy jest dobrze ustawiona, bo jak masz złe ustawiony gaz to mapa od benzyny sie rozjeżdza. Bardzo czesty problem w audi i jedna z przyczyn to zle wyregulowanie LPG.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...