Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 ALL] Ochrona lakieru Diamondbrite 6lat


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam takie zapytanie do Was znawcow Audi, znalazlem na Allegro taka aukcje:

http://allegro.pl/item288988403__najlepsza_ochrona_lakieru_diamondbrite.html

Co o tym myslicie? Wiem ze jest firma i nawet czytalem tam opis i cennik :kox:

http://www.ochronalakieru.pl/ochrona_lakieru_diamondbrite.php

Ale chyba da rade wykonac to samemu tylko czy jest warto? Czy jesli zakupie ten produkt z Allegro a do niego Szampon i Srodek Konserwujacy to bedzie

to wygladalo jak nowe?

Nie widze tego produktu co jest na Allegro do nakladania na lakier na 6lat w firmie ochronalakieru, moze mi ktos to wskazac w ich sklepie?

Kupowal ktos moze ten produkt i go stosowal? Jakie sa efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kiedyś robił to w mercedesie u niego wyszło pięknie i jeśli chcesz mieć zadowalający efekt trzeba wydać te 890 złotych , sam się zastanawiam czy na wiosnę nie pojechać do nich z moim :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kiedyś robił to w mercedesie u niego wyszło pięknie i jeśli chcesz mieć zadowalający efekt trzeba wydać te 890 złotych , sam się zastanawiam czy na wiosnę nie pojechać do nich z moim :audi:

Tylko ze mi chodzi o zakup produktow z ich sklepu lub z Allegro i wykonanie tego samemu. Czy ktos juz ich stosowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku jest nowa firma w wawie . to firma mojego znajomego . zajmuja sie kosmetyka auta. za 700zł poleruja auto piora czyszcza poprostu nówka sztuka!!!! za 370zł oferuja polerke . nie jest to zwykła polerka jak u lakiernika. maja jakąs nowa technike polerowania. ja oddałem znajomego autko z 1996 roku i efekt był powalający. lakier lustro!!!! lepiej niz z fabryki. ostatnio znajomy robił u nich autko z 2005 roku które dopiero co całe lakierował. a jak mu odwalili to za głowe sie złapał ze taki kozaczek. dlatego tez wydac 900zł na polerke Diamondbrite jest bez sensu. tu masz za 1/3 ceny taki sam efekt . a chyba 6 lat autkim jezdzic nie bedziesz:). aaaaa i ten Diamondbrite jest tylko do momentu jak nie pojedziesz na myjnie automatyczną. kolega pozyczył ojcu autko i starszy 2 razy je wyczyscił na automatycznej i 900zł poszło sie jeb.. [br]Dopisany: 01 Styczeń 2008, 17:09 _________________________________________________

kolega kiedyś robił to w mercedesie u niego wyszło pięknie i jeśli chcesz mieć zadowalający efekt trzeba wydać te 890 złotych , sam się zastanawiam czy na wiosnę nie pojechać do nich z moim :audi:

Tylko ze mi chodzi o zakup produktow z ich sklepu lub z Allegro i wykonanie tego samemu. Czy ktos juz ich stosowal?

samemu to tylko mozesz sobie zaszkodzic. to nie takie łatwe. lepiej niech to zrobi fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche niezbyt mi sie usmiecha wydac tyle kaski na ochrone ktora schodzi po myjni bezdotykowej.

A powiedzcie mi czy naklada sie wosk na wosk?

Tzn ogladalem w sklepie i czytalem na forum Meguiars o produktach takich jak: NXT Generation Tech Wax i pisza ze na to nakladaja DC3 , czy efekt jest lepszy niz po nalozeniu tylko NXT?

Oraz co myslicie o moim wyborze produktow?

1. Do mycia Gold Classh Shampoo (lepszy od NXT bo ma wiecej wartosci odzywczych)

2. NXT Tech Wax i do niego ewentualnie DC3

3. NXT Speed Detailer do oczyszczenia z kurzu( czy on naprawde jest taki dobry?)

Czy macie moze swoja wslana lepsza liste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za małe saszetki 100ml trzeba zapłacić prawie 100. Więc ile ich będzie trzeba kupić na całą niunię :kwasny:

Nie wiem czy 10 wystarczy, a i nie wiadomo czy samemu wyjdzie dobrze.

Dlatego lepiej chyba do nich pojechać i mieć gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diamondbrite nie ma sobie równych , mam zrobione swoje czarne cacko w Autoformula.pl koło Poznania super fachowcy , extra strona, fajne porady i filmy...zabezpieczyli mi lakier skórę plastiki.Wiadomo,że Audi mają teraz wodne lakiery więc słabiutkie.Po zabezpieczeniu lakieru =ja zrobiłem opcje na 6 lat, autko super sie myje , ma niesamowitą gładkośc i połysk.Nie liczyłem się z takim koncowym efektem.Dla mnie nr 1.Trzeba tylko uzywać conservera .Ja kupuje wszystko przez internet na www.autokosmetyki.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 4 lata pracowałem na myjni samochodowej gdzie po 2 latach zacząłem się zajmować tylko i wyłącznie kosmetyką (pranie, polerowanie, konserwacja skóry itp). Diamondbrite to angielska firma i przedstawiciel mnie przekonał do ich produktów. Nakładałem ich produkty i naprawdę muszę przyznać że to jedna z wyższych półek jeśli chodzi o kosmetyke samochodową. Ich produkty nie są najtańsze nawet po naszych rabatach ale coś za coś. Mówiąc krótko to każdy klient był zadowolony a cena wcale nie jest wygórowana bo to jest co najmniej 2 dni roboty (dokładne umycie auta, zmycie smoły, wysuszenie, polerowanie w 3 stopniach itd.) Sam używam rocznego zabezpieczenia i jest idealnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopałem ponieważ co niektórzy nie znają się na temacie i każda wiadomość jest ważna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...