Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do kalendarza fotki by się przydały :whistling:

Opublikowano
  • Autor

O kurczę... Nie wiem, czym godzien :embarrassed:

Bardzo chętnie :banan:

Poczekajmy jak kumpel wrzuci zdjęcia z tej sesji z lustra.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

IMG_0665.jpgIMG_0759.jpgIMG_0676.jpg

Opublikowano

masz moje pozwolenie na wysłanie którejś fotki do kalendarza na czerwiec :decayed::grin:

Opublikowano
O kurczę... Nie wiem, czym godzien :embarrassed:

Bardzo chętnie :banan:

Poczekajmy jak kumpel wrzuci zdjęcia z tej sesji z lustra.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-_C_pWyi7JAc/Ub9nZJcfcqI/AAAAAAAACjk/59SCcDrw_l0/w972-h648-no/IMG_0759.jpg

Fota dobra :D Ogólnie Audiczka Miodzio :kox::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po wymianie hebli, amorów, tulei tylej belki i tylnych łożysk jeździ się dużo ciszej i stabilniej, a co ważne siadło 1.5- 2 cm niżej :naughty:

Przy okazji, wymienione filtry, olej i nabita klima :banan: to na złość zimno się zrobiło

Opublikowano

Doczekales się :grin:

Ciekaw jestem efektów na żywo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trochę to trwało...

Fajnie się jeździ tylko z osłoną (znowu) za niedługo trzeba się będzie rozstać

Opublikowano
Po wymianie hebli, amorów, tulei tylej belki i tylnych łożysk jeździ się dużo ciszej i stabilniej, a co ważne siadło 1.5- 2 cm niżej :naughty:

Przy okazji, wymienione filtry, olej i nabita klima :banan: to na złość zimno się zrobiło

jakiej firmy tuleje do belki zakładałeś?

Opublikowano
  • Autor

Podobno Febi...

Opublikowano
Podobno Febi...

ok dzieki też musze wymieniac, bo sie tucze na koleinach:grin:

Opublikowano
  • Autor

U mnie już całkiem odeszła guma od żelastwa..... Teraz jest spoko :banan:

Opublikowano

ładna gablota :good: a jak już zmieniałeś heble na 288 nie lepiej było nieco więcej zainwestować 312 zapodać?

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Też nad tym myślałem, bo jeżeli doturlam się zetorem do zimy to już 16 pójdą pod zimówki...

Opublikowano
Też nad tym myślałem, bo jeżeli doturlam się zetorem do zimy to już 16 pójdą pod zimówki...

Ja u siebie zmieniłem na 312 a zimówki mam 15'... :facepalm: czas na zmiany :wink: na zimówki wrzucę moje obecne 17' a na lato kupię 18' i będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

15 chyba nie założysz na te heble?

Opublikowano
15 chyba nie założysz na te heble?

nie wejdą :wink:

Opublikowano

I jak siadło? Zadowolony?

Opublikowano
  • Autor

Siadło spoko choć problemy podobno były... Mój macher nie jest zadowolony z takich modów :whistling:

Jest niżej i twardziej. :evil:

Opublikowano

To w czym problem był?

Opublikowano
  • Autor

Na początku z ich ustawieniem, ale strona Koni mi pomogła i mocowania tylnych amorków były inne, trzeba było dorabiać. Ale już jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.