Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytales mojego posta znam taka firme ale drogo a sa osoby co to robily wiec o co Tobie teraz biega

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytales mojego posta znam taka firme ale drogo a sa osoby co to robily wiec o co Tobie teraz biega

mosklala wypowiedzi nie licz... on tak ma -skrzywiony jest i już :decayed:

Opublikowano

Ja tego nie wiem nie znam osobiscie wiec nie oceniam. Ale skoro tak mowisz cos moze w tym byc.

Opublikowano

Nie mam nic oprocz kasy i checi na wymiane

no to odpuść sobie dziś spota skocz po piwko może sześć zamij wygodna pozycję przed komputerem

i zapraszam do lektury masz 172 strony przed sobą

ja osobiście nie znam firmy montującej liczniki ale jak ogarniesz graty na pewno ktoś Ci pomoże w montażu

a oto lektura dla Ciebie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0;highlight=licznika+na+pe%B3ny+fis

Opublikowano

Juz cos bardziej sensownego moze bez piwa bo lapne i potancze do rana

Opublikowano

Juz cos bardziej sensownego moze bez piwa bo lapne i potancze do rana

jest taki jeden magik, ale w świętokrzyskim :decayed: zwie się grzanek85, ale jest za***any robotą i rzadko ma czas na takie pierdoły, ale możesz napisać

Opublikowano

Czytalem to niestety. Panowie moze ja pisze po hiszpansku nie znam sie szukam kogos co zna sie na tym mam kase i chceci jesli ktos chce pomoc chetnie podjade pogadam przy piwku dowiem sie co zgromadzic i pozniej bedzie sie dzialac chyba jasne to jest

[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 16:58_________________________________________________Dzieki sqizzy napisze do niego

Opublikowano

toż ci napisałem do kogo masz się odezwać :wallbash: będziesz potrzebował licznika, manetki, wtyczek, z resztą poczytaj temat który podał ci góral.tz tam masz wszystko napisane.

Opublikowano

na to :

Witam panowie mam szykie pytanko a mianowicie czy znacie fachure zaklad badz moze ktos z klubowiczow jest ogarniety w wymianie 1/2 fis na pelny w a4 b5 dzieki za odpowiedz a co do spotu tez sie pokaze

odpowiadam :

gdyby ktoś znał taka firme to by napisał , zluzuj poślady

czegoś nie mozesz pojąć ????

mosklala wypowiedzi nie licz... on tak ma -skrzywiony jest i już :decayed:

zamknij morde

Opublikowano

masz kupić licznik manetkę szarą wtyczkę i już masz wszystkie graty

Opublikowano

No widze ze z toba goral sie dogadam jestes to w stanie ogarnac

jak kupie wszystko

Opublikowano

Nie obrazam sie bo co mi to da ale widze ze w zlym kierunku to idzie.

Nie bede sie rozpisyal ze czytalem na forum i a4 i a3 i a6 o tym ale sie nie znam a tym bardziej nie potrafie kodowac immo, w firmie w szczecinie gosciu sobie spiewa 1000 troche duzo doliczjac do tego dojazd wiec nic dziwnego ze sie tu pytam. Zamysl tego forum jest taki zeby sie dzielic wiedza zeby nie utrzymywac zj**... serwisow badz niudacznych mechanikow uczacych sie na naszych niuniach. Prosze jeszcze raz o sensowna odpowiedz czy jest ktos taki w okolicach wawy i w niej samej dorwe kontak to mi juz powie czy wziac 6 paczek bezpiecznikow i 20 m kabla 1.5 mm2. Pozdrawiam

nie znam tematu, ale jesli chcesz zakodowac immo, to albo Masters Tuning w Piasecznie, albo Diagtronik w Jankach.

Opublikowano

zamknij morde

Jeszcze niewychowany :gwizdanie:

Opublikowano

powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo

sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam. :kox:

Opublikowano

no szkoda trudno bede musial szczecin odwiedzic

Opublikowano

no jak Ci kasy nie szkoda to jedź ale oni tam za sam licznik z wymienionym wyświetlaczem krzyczą chyba coś koło 600zł

Opublikowano

licznik mam w szafce

to się go możesz pozbyć bo ja akurat potrzebuję :decayed:

Opublikowano

szkoda troche ale widzisz ty masz lenia nie zmusze cie a chce to miec w aucie poza tym nie mam vag coma wiec warsztat u mnie ubogi czytalem wszystkie posty na ten temat ale co rozgrzebie i bedzie kupa a auto mi jest potrzebne codziennie

Opublikowano

grzanek wziął ode mnie 100 lub 150 nie pamiętam, w porządku chłopak jest, zapytaj najpierw go.

Opublikowano

nie no jeszcze nie zrezygnowałem, nawet wyświetlacz myślę sobie zmienić bo ten ma parę martwych pixeli, a na allegro już po 230zł są

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.