Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary ..ja juz Ci mówiłem coś na temat Twojej K. .. w Bierhalle :decayed:

W sumie i racja ... szkoda by było - dobry z Ciebie chłopak, a po co masz się zmarnować :kox::polew: :polew:

on cos mówił o usmiechu :P ze i tak by nie dał rady ;P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale rozwalają mnie takie rozmowy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

... widać , że duży twardy cyc z brązowym sutem... ale..no właśnie ..to nie kraina mlekiem i miodem płynąca

Hehe.... no to w końcu jak z tym jej cycem? Jest mleko czy nie? :decayed:

Opublikowano

Ale rozwalają mnie takie rozmowy :kox: :kox: :kox:

mówił ze nie mógłby patrzeć potem na łukasza :P

zreszta w trakcie i tak by go widział :):polew: :polew: :polew: :polew:

wiec K odpada :P

Opublikowano

Stary ..ja juz Ci mówiłem coś na temat Twojej K. .. w Bierhalle :decayed:

W sumie i racja ... szkoda by było - dobry z Ciebie chłopak, a po co masz się pakować na minę :kox::polew: :polew:

on cos mówił o usmiechu :P ze i tak by nie dał rady

Dokładnie .. Łukasz i K ., to ten sam wyraz twarzy ..ten sam uśmiech :gwizdanie: Łukasz ..nie podołał bym .. :polew:

Opublikowano

No na szczęście moja siostra nie jest do mnie w ogóle podobna :decayed:

Opublikowano

... widać , że duży twardy cyc z brązowym sutem... ale..no właśnie ..to nie kraina mlekiem i miodem płynąca

Hehe.... no to w końcu jak z tym jej cycem? Jest mleko czy nie? :decayed:

Nie smakowałem suta wiec nie recenzuje :decayed: Myślę..że ogolnie jakieś soki puszcza :polew: :polew:

Opublikowano

Stary ..ja juz Ci mówiłem coś na temat Twojej K. .. w Bierhalle :decayed:

W sumie i racja ... szkoda by było - dobry z Ciebie chłopak, a po co masz się pakować na minę :kox::polew: :polew:

on cos mówił o usmiechu :P ze i tak by nie dał rady

Dokładnie .. Łukasz i K ., to ten sam wyraz twarzy ..ten sam uśmiech :gwizdanie: Łukasz ..nie podołał bym .. :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

szyba ze "ułyt do" to byś nie widział :)

No na szczęście moja siostra nie jest do mnie w ogóle podobna :decayed:

hmm to chyba dobrze :)

bo nikt nie moze byc piekniejszy od Ciebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

osz k**ew :)

Opublikowano

No na szczęście moja siostra nie jest do mnie w ogóle podobna :decayed:

Zara sprawdze dokładniej :naughty:

Opublikowano

mówił ze nie mógłby patrzeć potem na łukasza :P

zreszta w trakcie i tak by go widział :):polew: :polew: :polew: :polew:

wiec K odpada :P

Gorzej jak przy pierwszym razie Ragga zobaczy poźka kiwającego palcem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kręcoącego śmigłem :P

Opublikowano

szyba ze "ułyt do" to byś nie widział

Sierściuch Twoja mać ..pisz no ty normalnie ..synu szklarza :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zara sprawdze dokładniej :naughty

sprawdzaj...nowe foty wrzuciła :decayed:

Opublikowano

szyba ze "ułyt do" to byś nie widział

Sierściuch Twoja mać ..pisz no ty normalnie ..synu szklarza :polew: :polew: :polew: :polew:

CHYBA :P domyśl sie myśl czasem głową a nie tylko śmigłem czy tam kalafiorem :P [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 13:37_________________________________________________tata diagnosta :P

Opublikowano

Gorzej jak przy pierwszym razie Ragga zobaczy poźka kiwającego palcem :polew: :polew: :polew:

Emocje by opadły...i nie tylko emocje :polew: :polew:

Uderzy sie na Srebrną .. co by Szwagier nie miał kontroli nad przebiegiem wydarzeń :D:decayed::kox:[br]Dopisany: Grudzień 04, 2008, 01:38:30 _________________________________________________

Zara sprawdze dokładniej :naughty

sprawdzaj...nowe foty wrzuciła :decayed:

Grono ? :naughty::kox:

Opublikowano

Zara sprawdze dokładniej :naughty

sprawdzaj...nowe foty wrzuciła :decayed:

no to ja tez chce zobaczyć :P

Opublikowano

no to ja tez chce zobaczyć :P

To se musisz znaleźć :decayed:

Ja juz mam :P

Opublikowano

no to ja tez chce zobaczyć :P

To se musisz znaleźć :decayed:

se poszukam ;P

oby poźka znaleść ;P o ile go nie mam :)

Opublikowano

e to widzę że szykuje się klubowe wyjście do bierhalle pt "zabieram ze sobą siostrę" :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Uderzy sie na Srebrną .. co by Szwagier nie miał kontroli nad przebiegiem wydarzeń :D:decayed::kox:

On pojawi się w Twoich myślach więc nie bądź taki cwaniak :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.