Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pamiętacie tą impreze ? :decayed:

A Ty pamiętasz ?

IMG_0042.JPG

:decayed:

hahaha właśnie Adaś pamiętasz? :naughty:

zdjcie052a.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

prawie 3 nawet

ale tan czas za***rdala..ani się obejrzec a będę miał te 25 lat :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Poźkowi stuknie 30stka :kox: :kox:

:siema:

lamborghini_gallardo_lp570-4_super_trofeo_stradale_2011_05.jpg

ej ragga zrób u mnie tak :kox:

Musiał byś poważnie uszkodzić świnkę skarbonkę :naughty: A tak poza tym to ty stołujesz się w Cardreamsie :decayed:

Opublikowano

Musiał byś poważnie uszkodzić świnkę skarbonkę :naughty: A tak poza tym to ty stołujesz się w Cardreamsie :decayed:

Sam mnie do nich wysłałeś :wink4:

Opublikowano

A tak poza tym to ty stołujesz się w Cardreamsie :decayed:

To tam mu zj***li tą kierownice ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Musiał byś poważnie uszkodzić świnkę skarbonkę :naughty: A tak poza tym to ty stołujesz się w Cardreamsie :decayed:

Sam mnie do nich wysłałeś :wink4:

No i dobrze zrobiłem bo ponoć zadowolony jesteś :naughty:

A tak poza tym to ty stołujesz się w Cardreamsie :decayed:

To tam mu zj***li tą kierownice ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Wiedziałem, że nożyce się odezwą :polew: :polew:

Opublikowano

:laghing2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 11:08_________________________________________________niedługo trzebą będzie ją odświeżyć - tym razem mogę dać Ci się wykazać ;)

Opublikowano

Wiedziałem, że nożyce się odezwą :polew: :polew:

czuwam :cool1:

Opublikowano

:laghing2:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 11:08_________________________________________________niedługo trzebą będzie ją odświeżyć - tym razem mogę dać Ci się wykazać ;)

Już trzeba odświeżać ? :decayed:

Tak szybko się tyra ?

Wiedziałem, że nożyce się odezwą :polew: :polew:

czuwam :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Już trzeba odświeżać ? :decayed:

Tak szybko się tyra ?

Jeszcze tragedii nie ma, ale powoli trzeba zacząć myśleć :wink4:

Opublikowano

Długo wytrzymała..jakieś pół roku :D

Opublikowano

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

Opublikowano

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

ale ten krzywo wszyty pasek :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ragga nigdy nie pozwoliłby sobie na takie zjebanie tematu

Opublikowano

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

Bajk co Ty gadasz...jak tylko masz rękawiczki to alcatara służy latami, poobczajaj auta na evo.org :wink4:

Opublikowano

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

Bajk co Ty gadasz...jak tylko masz rękawiczki to alcatara służy latami, poobczajaj auta na evo.org :wink4:

Rękawice jeżdzą najczęściej w schowku - na codzień nie będę przecież w nich jeździł :decayed:

Opublikowano

Rękawice jeżdzą najczęściej w schowku - na codzień nie będę przecież w nich jeździł :decayed:

no to załatwiłeś sobie kierę w ten sposób :tongue4:

Opublikowano

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

Pisałem Ci..albo rękawiczki..albo skórzana kierownica :decayed:

ale to przecież norma przy alcantarze na kierownicy :wink4:

ale ten krzywo wszyty pasek :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ragga nigdy nie pozwoliłby sobie na takie zjebanie tematu

Podeślij mi ten k**wa tunel bo niedługo pozbywam się flokerki :wink4:

Możesz podrzucic mojej żonie bo jest przez cały wrzesień w Wawie :good:

Rękawice jeżdzą najczęściej w schowku - na codzień nie będę przecież w nich jeździł :decayed:

Wiem wiem.. boisz się że wezmą Cię za pedzia :D

Opublikowano

Podeślij mi ten ku*** tunel bo niedługo pozbywam się flokerki :wink4:

Możesz podrzucic mojej żonie bo jest przez cały wrzesień w Wawie :good:

PW

Opublikowano

Podeślij mi ten ku*** tunel bo niedługo pozbywam się flokerki :wink4:

Możesz podrzucic mojej żonie bo jest przez cały wrzesień w Wawie :good:

PW

Jakie PW.. dzwoń do mnie synu :yeah::decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.