Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Błysk i połysk w środku


Sebo_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo,

profesjonalnie zajmuje się czyszczeniem tapicerki ale wy chleba mi przecież nie odbierzecie.. he he

proponuje do czyszczenia Cartec Royal 80 a do pielęgnacji matowy Dasch fresch, kto spróbuje nie pozałuje.

Są to profesjonalne środki więc w stosunek jakość/cena jest bezkonkurencyjny i są naprawdę wydajne.. jedyny minus to pojemniki - min 1l.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B6 all Plastiki czysze i tu uwaga : mokrą ircha (ledą), no powiedzmy zdecydowanie wilgotną , tylko i wyłacznie , zadnej chemi w jakiej kolwiek postaci . Efekt , wszystko wygląda jak nowe w salonie :) kilku znajomych tak stwierdziło wsiadajac do Autka. Fakt faktem ze po sprowadzeniu była czyms plako podobnym wyswiechtana wiec doszła do siebie dopiero za 4-5 razem. Co do plaka, deska siada od niego zapychaja sie pory i wyglada poprostu starzej !! no i jest to magnes na kurz który az sie lepi do zajeb.. plaka (plak sie nadaje do poldków i małerów wystawiponych na giełdzie). Co do kurzu : uzywam domowego sposobu :naughty: "Pronto Duster" elektrostatyczne sciereczki do kurzu. Jedna mam zawsze w schowku, 2 min i deseczka i plasticzki bez jednego pyłka :) włos sciereczki jest długi wiec kurz z zakamarków klimatronicka i nawiewów usuwany jest równiez skutecznie . Im mniej sie wszystko lepi tym lepiej dla was. To by było na tyle

Pzdr \

Pawlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam spreju do tworzyw Audi. Jestem bardzo zadowolony, ładnie odświeża tworzywa, nie klei się i nie świeci, zostawia matową powierzchnię i przyjemnie pachnie. Do tego jest całkiem wydajny. Jedna puszka powinna wystarczyć na nie mniej niz 3- 4 krotną pielęgnację wnętrza. A do ścierania kurzu moim zdaniem bezkonkurencyjny jest zwykły kawał polaru, przy wycieraniu ładnie się elektryzuje i zbiera wtedy kurz jak magnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w B5 to mozna plaka używac w B6 juz deska ma inna strukture i jak sie ja poplakuje to wyglda tragicznie

ja używam ściereczki microfibry :P bez zadnych specyfików :) jesli mam jakies zabrudzenie to woda z odrobiną płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...