Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nokia wymienia wadliwe baterie


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Państwa bateria nie została wyprodukowana przez Matsushita od grudnia 2005 r. do listopada 2006 r. i nie zostanie wymieniona.

Dziękujemy za sprawdzenie Państwa baterii.

;( ;(

Szkoda, bo przydala by sie nowa bateria.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem u siebie i ku mojemu zdzwieniu paczka przyszla prosto z dalekiego wschodu kurierem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 6230i się zakwalifikowała, z E50 już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko.. gdzie się zgłosić z taką baterią ? oraz czy muszę posiadać dokument zakupu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj[br]Dopisany: 01 Styczeń 2008, 22:44 _________________________________________________musisz tylko odesłać starą baterię jak dostaniesz nową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niby mi się zgadza... A pierwsze słyszę o tej "akcji" i mam kłopocik bo wyświetliło mi się coś takiego, cytuję:

Numer indentyfikacyjny baterii, który Państwo wpisali, jest już zarejestrowany.(...)

Data Status

2007-09-10 Serial number added to the system.

2007-09-10 Address information analyze initiated.

2007-09-10 Replacement battery is in delivery.

2007-10-26

Czy dobrze rozumiem że ktoś kto miał ten telefon wcześniej powinien otrzymać nową baterię? Że zgłaszał już ten numer... (kupiłem go coś koło listopada 2007 roku) Tam jest niby takie zdanko: "Jeśli nie został zarejestrowany przez Państwa, Proszę zadzwonić do najbliższego Centrum Obsługi Nokia." Dzwonił ktoś tam? Jutro wybiorę się do serwisu Nokii ciekawe co mi podpowiedzą... Miał ktoś podobny przypadek jak ja? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rafalekx to znaczy że ktoś probując wpisać nr swojej baterii mógł wpisać przypadkowo nr twojej lub jeśli kupiłeś telefon używany to poprzedni właściciel mógł zarejestrować baterię do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rafalekx to znaczy że ktoś probując wpisać nr swojej baterii mógł wpisać przypadkowo nr twojej lub jeśli kupiłeś telefon używany to poprzedni właściciel mógł zarejestrować baterię do wymiany

No właśnie tak też pomyślałem, ale czy będę mógł skorzystać z tej wymiany... Czy zechcą mi przysłać nową...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie skoro przysłali komuś innemu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...