Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Następna A4 - B7 BPW Avant


radek79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Moja druga A4 - poprzednio B6 AVF z 2002r, też kombi. Wiem, że zaraz wielu powie, że bez sensu zmieniać B6 na B7, ale miałem 2 powody - dobry kupiec i chęć posiadania A4 (a na B8 jeszcze mnie nie stać :))

Zakupiona 31.03.2011 w Niemcowni (okolice Frankfurtu nad Menem), od pierwszego właściciela. Oczywiście sprawdzona po VIN-ie. Szukałem ponad 4 miesiące.Po 2 tygodniach odpuściłem otomoto - i cwaniaków typu 200% bezwypadek i 1000% oryginalny przebieg :sick3:. Sprawdziłem 3 takie autka po nr. nadwozia: jedno z Holandii, a gościu mówił, że Niemiec, bez historii w ASO; drugie i trzecie kręconne - z tego co pamiętam to ok. 60 i 87 tys. Poprzednia A4 też była z Niemiec (Monachium), też od pierwszego właściciela. Zrobiłem nią ok. 80 tys. i byłem bardzo zadowolony.

Dobra, do rzeczy A4 BPW, 04.2006r, 164 tys km, jak wspomniałem pierwszy właściciel, kpl. dokumentów i rachunków z ASO, bezwypadek. Dostałem dodatkowo do auta (o czym nie było mowy w ogłoszeniu) 2 kpl. kół, thule dachowe (nowe), właściciel dosłał mi jeszcze kpl. przedni grill bo uszkodził leciutko (nadłamane 2 listki) 3 dni wcześniej - zamówił na Ebay, ale nie zdążył dojść. Pojechaliśmy do ASO - z deklaracją, że jeżeli coś wyjdzie nie tak to pan Helmut płaci. Na koniec pomógł mi jeszcze autko przerejestrować. Generalnie :good:

Wyposażenie:

- pakiet chrom

- pełen pakiet oświetlenie

- moduł bluetooth

- RNS-e w wersji high (tak myślę - bo mogę głosem zmieniać np. stacje radiowe, funkcje navi, połączenia telefoniczne...)

- czujnik deszczu i zmierzchu

- fotochrom wewnątrz i zewnętrzne

- el. składane i podgrzewane lusterka.

- fotele sportowe z el. odcinkiem lędźwiowym.

- multifunkcyjna, skórzana kiera

- podgrzewane fotele przód.

- parktronic przód i tył.

- g/l home

- zawieszenie 1BE

- kolorowy fis

- pełen komputer pokładowy - niby w B6 też miałem, ale tu jest bardziej rozbudowany.. :mysli:

- jakieś dodatkowe zaczepy i guma do przypinania w bagażniku - nie było tego w mojej poprzedniej.

- 8 poduch, podłokietnik i pomniejsze....

Z planów:

Założyłem już alu s-line 17"

Na pewno będzie zrobione:

- lekkie przyciemnienie szyb

- kierownica trójramienna s-line multi, skóra pół gładka/pół pikowana

- gałka zmiany biegów s- line pikowana.

Poza tym może (jak finanse pozwolą):

- dokładki na drzwi od S4

- alu 18"

- lotka s-line

- jeszcze niżej -30/-30 :mysli:

Pozdrawiam

Radek

dsc04009x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03989a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc04007v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc04004w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03996p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03980l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc03999z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje furmanki...kolejny raz widze że znalezienie dobrego auta jest ogromny problemem mimo że dużo aut na rynku.

Co do RNS-E, nie ma czegoś takiego jak wersja HIGH. Sterowanie głosowe to SDS.

Fajny jest pakiet oświetlenia - światło w drzwiach i na nogi itd...

Masz podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek?

p.s. co do modu - sprężyny Sline... poczytaj o tym sporo... nie jest to lekki temat... duże ryzyko i koszta też nie fajnie się przedstawiają jak kupować nowe części i się sparzyc że auto z tyłu opadnie niżej niż z przodu.

Jeśli będziesz chciał spróbować tańszym kosztem to mam na sprzedaż springi 1BV z WR9, pisz na prive. Stan wzorowy - kupiłem nowe i po 500km założyłem gwintowane zawieszenie, więc springi się nie naprawcowały :) obecnie kpl nowych w ASO to 1,4-1,5 k PLN.

pozdrawiam i szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny,zabezpieczyć alarmem po canie ale myślę że dokładki na drzwi z s4 to tylko z wymianą przedniego zderzaka z s-lina to minimum,a przydało by się też wymienić tylną dokładkę zderzaka no i lotkę tak jak mówisz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

przebieg niski ja mam tez sam roczik i 50 tys wiecej :angry:

...w dzisiejszych czasach znaleźć auto z niskim autentycznym przebiegiem jest ciężko... długgie i niezawsze owocne poszukiwania... a jak się znajdzie to nie zawsze to wyposażenie itp itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka super :good: :good: tylko lać i jeździć :gwizdanie:

Dzięki. Widzę, że u Ciebie podobna.. :)

Masz podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek?

Tak, kubek i parktronic przód (wizytownik już się tam nie zmieści :>)

Jeśli będziesz chciał spróbować tańszym kosztem to mam na sprzedaż springi 1BV z WR9, pisz na prive. Stan wzorowy - kupiłem nowe i po 500km założyłem gwintowane zawieszenie, więc springi się nie naprawcowały :) obecnie kpl nowych w ASO to 1,4-1,5 k PLN.

pozdrawiam i szerokości :)

A co to jest WR9 bo nie kamam. :mysli:

Rozumiem, że do Twojego BRD były, nie ma różnicy avant/sedan? Puść proszę jeżeli możesz na PW czy kupowałeś nowe/używane i ile z k.p za kpl.

Dzięki, też równości... :>

przebieg niski ja mam tez sam roczik i 50 tys wiecej :angry

Ja wiem czy taki niski, ale za pieniążki które położyłem przyzwoity.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...