Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Kupno motocykla


lukaszlsw

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Suzuki GSX 600F z 96 roku kupilem za 1 000 euro jedynie owiewki mialem do klejenia i malowania a tak niczego mu nie brakuje pomyśl może na takim ^^

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-600f-i1569584536.html

Bandity sa zwinniejsze wiec jezeli jest to twoj pierwszy motocykl nie szalej z mocnym silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczysz za ok 150-200zl w zależności od firmy zniżek itp.

Jak masz czas możesz poczytać http://lublin.riders.pl/forum/ albo poszukać w ogłoszeniach może akurat coś się trafi.

Teraz już wiem, że następny motocykl kupiłbym z okolicy , gdzie wcześniej mógłbym kilkukrotnie obejrzeć, przetestować, przejechać się, poradzić znajomych.

Zgadzam sie z kolega paweu1 - Horneta szukaj :)

a czysto-rozsądkowo to w zupełności wystarczy Kawasaki Er5 czy Honda CB500 na początek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś na Kawie Z750 ?

spodobał mi się ten model ale nie wiem jak z awaryjnością i usterkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad 1 motocyklem i w głowie siedzi mi kawa zr7 oraz yamaha xj600n. Mam ogromny dylemat co do tych 2 motocykli i boje się ,że na kawie mogę śmiesznie wyglądać (193cm) :kwasny: Budżet mam mały ale myślę ,że wystarczający na te dwa modele - 6500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze w tym temacie

akcesoria owszem mogą byc droższe

ale motocykle dobre będą cenić sie nawet w grudniu

poczekaj do sierpnia wrzesnia cena troche spadnie a bedziesz mógł się sprawdzić stan motocykla podczas jazdy co w zimie raqczej nie wykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszlsw ja w tej chwili mam yamahe R6 do sprzedania ale za 14tys stan idealny, jak cos upatrzysz i właściciel sie zgodzi to możesz skoczyć na przegląd motorku do mojego kumpla prowadzi serwis jednośladów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszlsw ja w tej chwili mam yamahe R6 do sprzedania ale za 14tys stan idealny, jak cos upatrzysz i właściciel sie zgodzi to możesz skoczyć na przegląd motorku do mojego kumpla prowadzi serwis jednośladów

Który rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...