Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ESP i ABS nie działa


audia41.6

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy mam ogromny problem z moją niunią w czasie jazdy ok 50km/h coś mi szarpnęło i zapaliła się kontrolka ABS i ESP na Vagu pokazuje jakieś głupoty co to może być w archiwum niestety nie ma nic na ten temat co to może być?? :quattro: Druga sprawa gdzie można odczytać numer czujnika ciśnienia doładowania w S4 2.7 BiT

[kolego popraw temat bo powędruje do kosza] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys napisal co za glupoty pokazuje VAG mozeby dalo sie cos podpowiedziec.

o jakim numerze czujnika mowisz?

jezeli chdzi o numer katalogowy czujnika G31 doładowania to jest taki: 078 906 051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18165 coś takiego mi wyszło w abs cos tam za duże napięcie... a drugi to 16486 G70 czujnik masy powietrza co to takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mialem cos takiego ze w czasie jazdy wlaczyla mi sie kontrolka esp ktorej nei moglem wylaczyc po paru dniach wszytsko bylo oki pozniej znowy zaswiecila sie i to trwalo z jakis czas wreszcie calkiem sie zrypalo i caly czas swiecilo esp nie chodzilo a na dodatek padl tez abs i okazalo sie jak pogadalem ze znajomymi ze maja to samo i nie wiadomo o co chodzi ale teraz juz wiem i problem wyeliminowalem trzeba wymienic przelacznik hamulca kosztuje jakies ok 25 zł i trzeba zmazac blad komputerem i wszytsko od tej pory gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G70 to przepływka - ten blad kwalifikuje przepływke do czyszczenia lub wymiany

co drugiego bledu to brak zasilania czegoś ale powinienes podac jakiego modulu blad dotyczy wtedy bedzie wiadomo dokladnie o co chodzi.

jezeli oczekujesz pomocy muisisz troche bardziej sie starc z opisami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie bylo jakies przeklamanie w komunikacji. albo pierwszy objaw niesprawnosci. gdyby bylo cos uszkodzone to by sie nie dalo skasowac tego bledu.

przeciez raporty bledow systemu samochodu sa po to zeby informowac o niesprawnosci podzespolow.

co by ci dalo skasowanie bledy gdyby samochod wciaz byl niesprawny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mialem cos takiego ze w czasie jazdy wlaczyla mi sie kontrolka esp ktorej nei moglem wylaczyc po paru dniach wszytsko bylo oki pozniej znowy zaswiecila sie i to trwalo z jakis czas wreszcie calkiem sie zrypalo i caly czas swiecilo esp nie chodzilo a na dodatek padl tez abs i okazalo sie jak pogadalem ze znajomymi ze maja to samo i nie wiadomo o co chodzi ale teraz juz wiem i problem wyeliminowalem trzeba wymienic przelacznik hamulca kosztuje jakies ok 25 zł i trzeba zmazac blad komputerem i wszytsko od tej pory gra

Niekoniecznie, kolega s4 może mieć brak komunikacji i mógł się sterownik ABS... sypnąć. Wklej błędy i poszukaj też na forum, było kilka razy to opisywane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta komunikacja, pisalem o bledzie przepustnicy ktory udalo sie skasowac :tongue4:

probowalem wyjasnic ze jak cos jest naprawde walniete to bledu nie usuniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta komunikacja, pisalem o bledzie przepustnicy ktory udalo sie skasowac :tongue4:

probowalem wyjasnic ze jak cos jest naprawde walniete to bledu nie usuniesz.

Chodziło mi o błąd : brak komunikacji sterownika z itd

Oczywiste , że wpierw usuwamy przyczynę, a później kasujemy błąd np. vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...