Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko? mam zamiar zapodac do mojej babci silniczek od mlodszego brata 130km.Do tego jeszcze FMCI i jakis ciekawy program i chcialbym otrzymac za to 180km i 380m przynajmniej w tych okolicach . Czy musze przerabiac uklad dolotowy ? czy wydech moze zostac ten co mam ? co z katem? Ja raczej nie jestem obcykany w tych sprawach wiec licze na wasza pomoc. Moze ktos robil cos takiego? co jeszcze trzeba wymienic przy okazji zmiany silnika.Pomijajac zmiane hamulcow. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wg mnie zegary i komputer sterujacy silnikiem...Co do mocy po modach jak sie uda to 180 380 to juz max dla sprezarki nowej,a jak twoj silnik bedzie mial przejechane z 80 tys moze wiecej to raczej greanica bedzieok 170km Sprzeglo zapewne tez nie bedzie pasowac..a moze i skrzynia ale niech wypowiedza sie bardziej doswiadczeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zegary maja nie pasowac? mam kupiony kompletny silnik 130km ze sprzeglem,skrzynia,turbina,kompem cala elektryka tylko IC wydajniejszego bede montowal z przodu w zderzaku.A co do zegarow to sie nie zastanawialem czy beda pasowac czy nie.Mysle ze ktos na tym forum bedzie znal odpowiedz na to pytanie.Z gory bardzo dziekuje. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zegary maja nie pasowac? mam kupiony kompletny silnik 130km ze sprzeglem,skrzynia,turbina,kompem cala elektryka tylko IC wydajniejszego bede montowal z przodu w zderzaku.A co do zegarow to sie nie zastanawialem czy beda pasowac czy nie.Mysle ze ktos na tym forum bedzie znal odpowiedz na to pytanie.Z gory bardzo dziekuje. :thumbup:

Zegary w PD maja znacznie bardziej rozbudowanego CANa. Twoje da sie dostosowac ale jaja beda z immo (trzeba bedzie grzebac) i wiazkami. Prosciej zegary wsadzic i tyle,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze problemów elektronicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem zawodnika co ma to robic i nie przewiduje zadnych problemow z zegarami

a jesli mialyby wystapic jakis problem z nimi to od jakiej :a4fan: trzeba te zegary zalozyc no chyba nie od B6 bo przecierz dopiero w tych modelach wychodzily 130km :mysli:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 16:52 _________________________________________________No i stalo sie w mojej babci zabilo mlodsze serduszko a dokladnie 130KM AWX z 2003r :decayed:

Pierwsze wrazenia - naprawde to zapierd....a :shocked: :shocked: :slina:

Zalozony tez zostal FMCI w zderzak na czarnym wozie wyglada bombowo :evil:

Przy okazj wjechaly troche wieksze zaciski i tarcze EBC 288x25 bo tamte byly lichutkie

Jeszcze tylko program u MISTRZA ROGALA i moge z niej nie wysiadac

Wiem ze zaraz beda komentarze ze szkoda ladowac tyle kasy w starego kondona a ale jago naprawde kocham i bede ladowal jeszcze wiecej . :a4fan:

Po drugie za B6 ze AWX z 2001 trzeba dac ze 40 tys albo i wiecej :gwizdanie:

Silnik kompletny z osprzetem-5500zl

Montaz silnika-2000zl

FMCI + orurowanie + montaz 1300zl

Widok kierowcy Calibry ktury zostal skilowany przez stare TDI - BEZCENNE :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem go dwa dni temu fotek narazie niemam jak beda to jakos wrzuce choc niewiem jeszcze jakto sie robi kiepski ze mnie haker :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje :th: coraz wiecej przybywa AWXów w B5 -kach :naughty:

Widok kierowcy Calibry który zostal skilowany przez stare TDI - BEZCENNE

przyjedz do Krakowa to Cie Calibra TDi skiluje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i moze mnie skiluje :naughty: ale u was w Krakowie macie Calibry TDI jeszcze moze z silnikiem AWX-a :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i moze mnie skiluje :naughty: ale u was w Krakowie macie Calibry TDI jeszcze moze z silnikiem AWX-a :polew::polew:

lepiej, 2.0 TDi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratki, ja mysle tylko o turbinie od AWX, no i calym osprzecie, a tu taka gruba modyfikacja:) :wallbash:, ja wysiadam :shocked: czekam na rezultaty po CHIPIE u Rogala :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu jestem po wizycie u Rogala :decayed: i jestem bardzo szczesliwy ze tam pojechalem autko zapiernicza az milo :shocked: jak Witek bedzie mial troszke czasu to wkleji wykresik to go ocenice dla mnie bomba!!!! A najwazniwjsze ze Witek sie do tego bardzo przyklada nie odpiernicza lipy doradzi i wytlumaczy , jeszcze raz dzieki :hi: i za obiad tez dziekuje :> No i najwazniejsze wyniki 170 KM i 372,8 Nm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najwazniejsze wyniki 170 KM i 372,8 Nm :naughty:

powiem jedno ... za***iście ...

czekamy na wykres ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga, Panie miazga, wyobrazam sobie jak to musi zap*&%$^%%@ teraz :shocked:, ja chce takie cos w swoim :slina:, ale kasa nie puszcza, a propos wyslij mi jak mozesz calkowity koszt na PW, ilie Cie wszystko wyszlo razem z chipem u Rogala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...