Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż alarmu


Mariusz79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem do mojego cacka założyć jakis alarm (bardziej dla własnego spokoju). Z założenia chciałem same czujniki ruchu (bez wstrząsu) i za bardzo nie ingerować w elektrykę mojej Niuni! Wybrałem Elite Gn5 ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124352551 ) i tu pojawił się problem bo wysłali mi go partacze bez instrukcji i schematu :evil::evil::evil: . Z netu ściągnąłem schemat tylko troche sie nie zgadza! Mianowicie mam syrene z własnym zasilaniem, a na schemacie jest zwykła, może ktoś wie jak to podłączyć? Jest to oczywiście do sprawdzenia ale nie chce się bawić w "metode prób i błędów". I jeszcze proszę o pomoc kogoś kto montował alarm u siebie i sprzedałby pare "knifów" gdzie?co?jak? :roll: ? Chodzi mi o to gdzie najlepiej sie podpiąć do drzwi, centalnego itd. Odcięcie zapłonu/rozrusznika nie chce podłączać pod alarm, tylko zrobić sobie "ukryty wyłącznik" (więc to odpada).

Tu jest instrukcja i schemat wyżej wymienionego alarmu http://www.ls.gda.pl/shop/images/ELITA_GN5_SCHEMAT.pdf

Z góry dzięki.

Pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do centralnego metodą mało inwazyjną najlepiej podpiąć się pod półką pod kierownicą, są tam na słupku A (czyli pierwszym) wtyczki łączące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbliża sie czas kiedy będe musiał zalozyc alarm do mojej Niuni, a tu prawie żadnych podpowiedzi. Pewnie niejeden z was zakładał alarm i mogłby podzielić sie z "młodszym kolegą" swoim doświadczeniem w tej dziedzinie :?: Nie chce za bardzo pokaleczyć auta, a zakładajac alarm bez przygotowania teoretycznego "gdzie co jest" istnieje duże niebezpieczeństwo rozbierania niepotrzebnie niektorych rzeczy :sad: .

Pozdro!!!!

Ps.Może, żeby niektóre wiadomości nie przeczytały "osoby niepowołane" to poproszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
Do centralnego metodą mało inwazyjną najlepiej podpiąć się pod półką pod kierownicą, są tam na słupku A (czyli pierwszym) wtyczki łączące.
.

pod bezpiecznikami? bo nie bardzo wiem gdzie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...