Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] ile oleju wchodzi do 2.7TT ????


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

mówiłem ci żebyś kupił 6l

Moskal nie zakręca korka na dole miski.. :decayed:

Wchodzi mu lekko 19litrów :kox: :kox:

Ej... I bez :ot::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem ci żebyś kupił 6l

tak ofkoz

kupiłem :

dla siebie - 10l 5W40

dla pauki - 5l 10W40

wszystko dałem paulinie zeby zawiozła do mechanika jak bedzie wymieniać olej w polo , no i mariusz wlał do polo 5W40 i miał racje bo tam wchodzi taki tylko mi sie coś poebao i kupiłem 10W40 dla niej.

no i teraz zostałem z :

1. Motul 10W40 - 5L

2. Motul 5W40 - 5L

3. Motul 5W40 - <1L (zostało z Polo)

4. Castrol 5W40 - 0,5L (jakis stary z polo)

5. Castrol 10W40 - 0,5L (jakis stary z eski)

6. Kujawiak do frytek po dwóch przepałach - 1L

7. Olej XXX - 2L (dostałem od brata razem z astrą , na takim lata , mój stary go leje do autosana)

no i z powyzszych musze coś złożyć napredce bo nie chce mi sie dzisiaj jechać do wawy na bemowo do Tomka wymieniać jedną bańke oleju na inny :thumbdown:

Dodam ze 2 litry trzeba doliczyć na przesmarowanie wydechu przez turbiny :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz motula 5w40 ok 6l wiec z czym masz problem, jak braknie to dolej kujawiaka tylko jeszcze raz przepal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed512a31ecfa5f86.png

powinienem wlać 10W40 ????? taki mam zalany :wink4:

no to masz motula 5w40 ok 6l wiec z czym masz problem, jak braknie to dolej kujawiaka tylko jeszcze raz przepal :wink4:

odkąd wiem ile wchodzi to nie mam problemu :) a kujawiaka i tak miałem dolać odrobinke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domdżenniku ja moge wlać 10W40 tylko musiałbym wlać :

5l motula 10W40 i 1L jakiegoś innego np. Castrola 10W40. mozna tak mieszać czy nie za bardzo ???

poza tym wszyscy jezdza na 5W40 to w czym problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,w czym problem,bo wielu na tym Forum uparło się na 5W40 i twierdzi,że jest najlepszy,a nie biorą pod uwagę zaleceń Producenta dotyczących odpowiedniej gradacji do Klimatu panującego w danym Kraju[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:28_________________________________________________co do mieszania olejów-nie ma przeciwskazań do mieszania olejów tej samej gradacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,w czym problem,bo wielu na tym Forum uparło się na 5W40 i twierdzi,że jest najlepszy,a nie biorą pod uwagę zaleceń Producenta dotyczących odpowiedniej gradacji do Klimatu panującego w danym Kraju

dla mnie nie ma zadnego problemu , dotychczas esa latała na 10W40 ale wszyscy polecali mi zmiane na 5W40 no to kupiłem.

Zrobie chyba tak ze wleje 10W40 , doleje castrola a te 5L Motula 5W40 sprzedam Paulinie do Polo za 140pln :evil: :evil: :evil:

upieke dwie pieczenie na jednym ogniu : zaleje olej i zarobie półtorej stówy na własnej kobiecie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,w czym problem,bo wielu na tym Forum uparło się na 5W40 i twierdzi,że jest najlepszy,a nie biorą pod uwagę zaleceń Producenta dotyczących odpowiedniej gradacji do Klimatu panującego w danym Kraju

dla mnie nie ma zadnego problemu , dotychczas esa latała na 10W40 ale wszyscy polecali mi zmiane na 5W40 no to kupiłem.

Zrobie chyba tak ze wleje 10W40 , doleje castrola a te 5L Motula 5W40 sprzedam Paulinie do Polo za 140pln :evil: :evil: :evil:

upieke dwie pieczenie na jednym ogniu : zaleje olej i zarobie półtorej stówy na własnej kobiecie :kox: :kox: :kox:

przy Twojej jeździe lepiej zalać 5w40, ja do jazdy emeryckiej takiego używam więc tobie w zupełności wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Twojej jeździe lepiej zalać 5w40, ja do jazdy emeryckiej takiego używam więc tobie w zupełności wystarczy

próbowałem jezdzić tak jak Ty ale mi auto gaśnie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Twojej jeździe lepiej zalać 5w40, ja do jazdy emeryckiej takiego używam więc tobie w zupełności wystarczy

próbowałem jezdzić tak jak Ty ale mi auto gaśnie :embarrassed:

eco driving to nie każdy ogarnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Twojej jeździe lepiej zalać 5w40, ja do jazdy emeryckiej takiego używam więc tobie w zupełności wystarczy

próbowałem jezdzić tak jak Ty ale mi auto gaśnie :embarrassed:

eco driving to nie każdy ogarnie :cool1:

wiem :embarrassed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...