Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uważnaj na BV - lubią szybko padać a do najtańszych nie należą...

Opublikowano
  • Autor
Uważnaj na BV - lubią szybko padać a do najtańszych nie należą...

no chyba nie mówisz o tych Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

miałem je też w Vectrze C i nic się nie działo przez 2 lata:dance2:

Opublikowano

Ja akurat miałem H6W - wytrzymywały 3 miesiące (sprawdziłem 2 komplety i dałem sobie spokój...).

Opublikowano

tak h6w bv świecą fajnie ale za krótko jak na cena ok 60pln, mi też wytrzymały z 3 miechy

Opublikowano

Ładnie świecą te postojówki fele od TTetki i070.gif A kiedy zmiana w DRL-ach

Opublikowano
  • Autor
Ładnie świecą te postojówki fele od TTetki http://cosgan.de/images/more/bigs/i070.gif A kiedy zmiana w DRL-ach

pozostaje zakup tych bo innych nie widac na horyzoncie http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i2003143022.html:kox:

Opublikowano

Trrrroszke drogawe ale cóż fajnie wyglądają tez chyba zainwestuje

Opublikowano

A te tranzystory sie zmieszczą w obudowie lamp czy je sie daje na zewnątrz i to bez błędu będzie na fisie

Opublikowano

To są rezystory :whistling:... i montujesz je gdzie chcesz, i nie będzie błędu.

Opublikowano

Polecam ten zestawik,bo sam go posiadam :naughty: tylko mi znajomy elektryk zamiast rezystorków przylutował wkłady zwykłych żarówek do jazdy dziennej,łatwiej wymienić spaloną żarówkę niż rezystor. :whistling: I dodatkowo jest pakiet oświetlenie silnika :polew:

Opublikowano

no dokładnie co do ceny to strach zakładać ale światło białe jest ja by nie patrzył :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oponki skompletowane i założone na felgi zaraz na auto zobaczymy jak się będą spisywać:naughty:

img2264k.jpg

img2265kb.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

co do foteli to kupiłem od kolegi naszego z forum czaki22 ma je w sprzedaży co jakiś czas za 2300' date='a z wymianą foteli i boczków nie ma problemu w 2 godz.samemu każdy przełoży :good:[/quote']

a to jest cena za stolki + boczki??? czy tylko same stolki???

Opublikowano
  • Autor

co do foteli to kupiłem od kolegi naszego z forum czaki22 ma je w sprzedaży co jakiś czas za 2300' date='a z wymianą foteli i boczków nie ma problemu w 2 godz.samemu każdy przełoży :good:[/quote']

a to jest cena za stolki + boczki??? czy tylko same stolki???

cena była za cały komplet:wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Po obniżeniu...

IMG_2299.jpg

Po dwóch miesiącach Michelin się sprawdził na aucie ciche i komfortowe,rozmiar opon także:wink:

Opublikowano

co do foteli to kupiłem od kolegi naszego z forum czaki22 ma je w sprzedaży co jakiś czas za 2300' date='a z wymianą foteli i boczków nie ma problemu w 2 godz.samemu każdy przełoży :good:[/quote']

a to jest cena za stolki + boczki??? czy tylko same stolki???

cena była za cały komplet:wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Kółka na wozie przed obniżeniem jeszcze...

http://s13.postimage.org/z24lsszqr/IMG_2300.jpg

<br /><br />

Po obniżeniu...

http://s12.postimage.org/gw7arrh7d/IMG_2299.jpg

<br /><br

Po dwóch miesiącach Michelin się sprawdził na aucie ciche i komfortowe,rozmiar opon także:wink:

sorry ale to sa te same foty. i z tego co widze to chyba po obnizeniu. chyba ze poprostu roznicy nie widac i udalo Ci sie ustawic auto na tych samych kostkach w tej samej pozycji dekielkow i wentyli. http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/wink.gif

Opublikowano

co do foteli to kupiłem od kolegi naszego z forum czaki22 ma je w sprzedaży co jakiś czas za 2300' date='a z wymianą foteli i boczków nie ma problemu w 2 godz.samemu każdy przełoży :good:[/quote']

a to jest cena za stolki + boczki??? czy tylko same stolki???

cena była za cały komplet:wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Kółka na wozie przed obniżeniem jeszcze...

http://s13.postimage.org/z24lsszqr/IMG_2300.jpg

<br /><br />

Po obniżeniu...

http://s12.postimage.org/gw7arrh7d/IMG_2299.jpg

<br /><br

Po dwóch miesiącach Michelin się sprawdził na aucie ciche i komfortowe,rozmiar opon także:wink:

sorry ale to sa te same foty. i z tego co widze to chyba po obnizeniu. chyba ze poprostu roznicy nie widac i udalo Ci sie ustawic auto na tych samych kostkach w tej samej pozycji dekielkow i wentyli. http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/wink.gif

Chciał zrobić wszystkich w balona a065.gif

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no sorry, wstawiłem z pośpiechu nie te zdjęcie auta przed obniżeniem ale już poprawione:grin:

Przed obniżeniem,,,

IMG_2282.jpg

---------- Post dopisany 07-01-2013 at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:19 ----------

Zwiększamy siłę hamowania,na początek dziś przyszły kompletne zaciski od A6 C6 3.0 tdi pod tarcze 320.Trzeba je tylko odświerzyć:naughty:tylko czy mechanicznie czy może są sposoby lżejsze chemicznie:eusathink:

IMG_2542.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Możesz wypiaskować i pomalować. :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

polecam cynkowanie :) oczywiście po piaskowaniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.