Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Hałas od koła przy skręcaniu w prawo


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Hałas pojawia się w czasie jazdy tylko przy skręcaniu w prawo i pochodzi z lewego koła. Wystarczy np. w czasie jazdy lekko ruszyć kierownicą w prawo i hałas się pojawia - pochodzi od opony i przypomina dźwięk taki jak się wjedzie na białą ząbkowaną boczną linię drogi. Im prędkość większa tym hałas głośniejszy. Występują przy tym drgania - czuć na pedale gazu i kierownicy. Po wyprostowaniu kierownicy czy skręcie w lewo jest OK. Początkowo myślałem, że to wina opon - zauważyłem ten dźwięk na zimówkach jak były już nieco wyższe temperatury, więc wymieniłem opony na letnie i jest dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe łożysko szumi. Jutro wymiana, zobaczymy co to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lewe - podnieśli mi auto na podnośniku i prawe koło obraca się cicho, lewe wyraźnie szumi, no i pewnie pod obciążeniem właśnie tak chrobocze jak napisałem wcześniej. Po wymianie dam znać co i jak.[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 15:44_________________________________________________Jestem po wymianie łożyska - trafione w dychę. Jeżeli macie takie objawy jak w pierwszym poście, to duuuuuże prawdopodobieństwo, że padło łożysko. Mechanik zamówił łożysko FAG - 220 zł , robocizna - 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis czas temu mialem wymieniane tez z jednej strony a teraz z drugiej cos jakby powoli zaczyna szumiec wiec sie szykuj na wymiane za czas jakis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...