Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Windowsa można instalować na innym komputerze ???


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gdy kupilem komputer mialem juz windowsa zinstalowanego i niestety nie dostalem plyty i co teraz mam zrobic jesli mi system nawali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy kupilem komputer mialem juz windowsa zinstalowanego i niestety nie dostalem plyty i co teraz mam zrobic jesli mi system nawali?

Domagaj się płytki od sklepu w którym kupiłeś komputer. Sprawdź jeszcze na wszelki wypadek legalność systemu. A nie masz jakiegoś "Recovery Disc"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Może dostałeś przynajmnie CD z obrazem systemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli masz naklejkę licencyjną to chyba jest ok :)

Załatw od znajomego instalkę Windowsa, wypal ją na płytę i przy instalacji wpisz kod aktywacyjny z naklejki licencyjnej którą posiadasz ;)

hahahah nie będzie działał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie ze kupilem lapa 7 dni temu z vista i tez niemam plyty z windowsem choc na instrukcji pisze ze powinno byc.windows wgral sie po pierwszym uruchomieniu,i z tego co mi koles wyjasnil to system jest na kompie caly czas wgrany(vista)nawet po formatowaniu kompa powinien sie odnowa odpalac automatycznie jak przy pierwszym stercie.zaleta nietrzeba targac plyty ze soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Możliwe, że masz ukrytą partycję z systemem operacyjnym. Zainstaluj program Partition Magic i zobacz, jakie masz partycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah nie będzie działał :P

To sorry za wprowadzenie w błąd ;)

Myślałem że liczy się to, że masz swój własny kod aktywacyjny, a nie z jakiej płytki zainstalujesz system ;) Będę musiał włożyć płytkę wina w takie miejsce, aby się nie zapodziała w takim razie.

Możesz napisać dlaczego nie będzie działać bo jestem ciekawy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest jak napisał Hack - powinna być ukryta partycja systemowa. Po włączeniu laptopa wciskasz jakiś klawisz i powinny wyskoczyć Ci różne opcje w tym instalcja systemu z tej właśnie partycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie ze kupilem lapa 7 dni temu z vista i tez niemam plyty z windowsem choc na instrukcji pisze ze powinno byc.windows wgral sie po pierwszym uruchomieniu,i z tego co mi koles wyjasnil to system jest na kompie caly czas wgrany(vista)nawet po formatowaniu kompa powinien sie odnowa odpalac automatycznie jak przy pierwszym stercie.zaleta nietrzeba targac plyty ze soba

pytalem teraz kumpla ktory pracowal w sklepie komputerowym i wlasnie tak jest (system zainstalowany i nawet po formacie nie usunie sie z dysku i bedzie dzialal normalnie) albo jest tak jak napisal HACK z ukryta partycja tylko ze mi jej w partitionie nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym rozwiązaniem może być tak że klucz na lapku masz do wersji OEM a pirata pewnie masz jakiegoś korporacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...