Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy Windowsa można instalować na innym komputerze ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja gdy kupilem komputer mialem juz windowsa zinstalowanego i niestety nie dostalem plyty i co teraz mam zrobic jesli mi system nawali?

Opublikowano

Ja gdy kupilem komputer mialem juz windowsa zinstalowanego i niestety nie dostalem plyty i co teraz mam zrobic jesli mi system nawali?

Domagaj się płytki od sklepu w którym kupiłeś komputer. Sprawdź jeszcze na wszelki wypadek legalność systemu. A nie masz jakiegoś "Recovery Disc"??

Opublikowano

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Opublikowano

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Może dostałeś przynajmnie CD z obrazem systemu ??

Opublikowano

To jeżeli masz naklejkę licencyjną to chyba jest ok :)

Załatw od znajomego instalkę Windowsa, wypal ją na płytę i przy instalacji wpisz kod aktywacyjny z naklejki licencyjnej którą posiadasz ;)

Opublikowano

To jeżeli masz naklejkę licencyjną to chyba jest ok :)

Załatw od znajomego instalkę Windowsa, wypal ją na płytę i przy instalacji wpisz kod aktywacyjny z naklejki licencyjnej którą posiadasz ;)

hahahah nie będzie działał :P

Opublikowano

ja mam podobnie ze kupilem lapa 7 dni temu z vista i tez niemam plyty z windowsem choc na instrukcji pisze ze powinno byc.windows wgral sie po pierwszym uruchomieniu,i z tego co mi koles wyjasnil to system jest na kompie caly czas wgrany(vista)nawet po formatowaniu kompa powinien sie odnowa odpalac automatycznie jak przy pierwszym stercie.zaleta nietrzeba targac plyty ze soba

Opublikowano

niestety nie posiadam zadnego "Recovery Disc" poprostu kupilem laptopa gosc w sklepie powiedzial ze jest w nim windows (byl to tez w ofercie) pomyslalem spoko ale okazalo sie ze windows jest tylko ze zainstalowanany na kompie (naklejki, numery, itd) wszystko jest, niema tylko plyty z instalka windowsa:/

Możliwe, że masz ukrytą partycję z systemem operacyjnym. Zainstaluj program Partition Magic i zobacz, jakie masz partycje :naughty:

Opublikowano

hahahah nie będzie działał :P

To sorry za wprowadzenie w błąd ;)

Myślałem że liczy się to, że masz swój własny kod aktywacyjny, a nie z jakiej płytki zainstalujesz system ;) Będę musiał włożyć płytkę wina w takie miejsce, aby się nie zapodziała w takim razie.

Możesz napisać dlaczego nie będzie działać bo jestem ciekawy :chytry:

Opublikowano

Na 99% jest jak napisał Hack - powinna być ukryta partycja systemowa. Po włączeniu laptopa wciskasz jakiś klawisz i powinny wyskoczyć Ci różne opcje w tym instalcja systemu z tej właśnie partycji.

Opublikowano

ja mam podobnie ze kupilem lapa 7 dni temu z vista i tez niemam plyty z windowsem choc na instrukcji pisze ze powinno byc.windows wgral sie po pierwszym uruchomieniu,i z tego co mi koles wyjasnil to system jest na kompie caly czas wgrany(vista)nawet po formatowaniu kompa powinien sie odnowa odpalac automatycznie jak przy pierwszym stercie.zaleta nietrzeba targac plyty ze soba

pytalem teraz kumpla ktory pracowal w sklepie komputerowym i wlasnie tak jest (system zainstalowany i nawet po formacie nie usunie sie z dysku i bedzie dzialal normalnie) albo jest tak jak napisal HACK z ukryta partycja tylko ze mi jej w partitionie nie pokazuje.

Opublikowano

Jednym rozwiązaniem może być tak że klucz na lapku masz do wersji OEM a pirata pewnie masz jakiegoś korporacyjnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.