Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Opinie na temat świateł tylnych do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem nu 2 z pierwszego postu zioną tandetą i niezbyt pasują do reszty.. ale to pewnie kwestia gustu.. 2lift? :naughty: te czerwone ledy robione na wzór II liftu są koksiarskie :kox: - według mnie n1

Opublikowano

jesli chcesz zeby auto sie troche wyroznialo to jak najbardziej numer 2- sa zrobione z gustem, a jesli chcesz zeby autko wygladalo bardziej "elegancko" to ori 1, a polaczeniem tych dwoch zeczy sa te lampy co zaproponowal ykk :kox: jak dlamnie swietne :th:

Opublikowano

jezoo ... to ja już się pogubiłem co jest "trendy" a co na śmieci. to jeszcze raz:

1. jest tak: http://strony.aster.pl/isa/tunning/lexus.jpg (Tak tak wiem ... tylko mnie nie zagryźcie ... z takimi kupiłem i zmienie tak szybko jak szybko dostane przesyłkę z Allegro za piepszoną granicę !!!)

2. a chciałbym aby było tak (do wyboru - tzn. czekam na opinię dot wyboru):

A - http://allegro.pl/item291844327_lampy_ledowe_audi_a4_black_knurow_slask.html

B - http://allegro.pl/item292772741_lampy_lexus_led_audi_a4_bialo_czerwone_hit_hit_.html

Co Wy na to ? mam już dość "poniewierania mnie" bom kupił A4 z "lexus'ami" ... :( wybaczcie ... wiem że kicha ale to naprawdę nie moja wina i dołożę wszelkich starań aby na "Wisłę 2008" nie mieć już tych plastików :dance:

Głosujemy :thumbup:

A czy B ?

Opublikowano

witux wybór masz bardzo prosty :wink4: jeśli chcesz mieć seryjne(nudne) auto wybierz 1. a jeśli chcesz mieć coś delikatnie zmienionego ale z gustem wybierz 2. (kurde kiedy oni wreszcie takie do avanta zrobią :wallbash:)

kramer z podanych przez Ciebie niestety żadne mi sie nie podobają :tongue4:

Opublikowano

jedyne słuszne lampy to te po drugim lifcie!

Niestety w moim mniemaniu nie ma na rynku lamp do B5, które wyglądałyby lepiej o poliftowych.

Gdy widzę A4 z lampami innymi niż oryginalna zawsze się krzywię :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 01:27 _________________________________________________jak już wspomniał cayenne, na ostatnim spocie jeden z kolegów miał takie lampy: http://moto.allegro.pl/item292182110_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white_.html

i muszę przyznać, że miałem pozytywne odczucia. Może dlatego, że ładnie wyglądają w połączeniu z ciemnym lakierem, w srebrnej a4 bym tego jakoś nie widział.

Co nie zmienia faktu, że trzymam się dalej tego, że oryginalne najładniejsze.

Opublikowano

wiem że temat już skończony i czekami na fotki :)

ale dorzuce jeszcze jedne lampki które są śliczne :)

http://allegro.pl/item291080467_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_okazja_.html

więcej zdjęć w moim linku w podpisie :naughty: to jest to samo co cleary red-white tylko dymione

Opublikowano
  • Autor

Keżor, no teraz to mnie dobiłeś z tymi lampkami bo one też mi się bardzo spodobały.

Co na to inni ??? tu link dokładniejszy : http://img100.imageshack.us/img100/7472/dscn1862ha8.jpg

Opublikowano

witux do Twojego kolorku to by te od Keżora za***iście pasowaly, no ale te czerwone Ori tez sa :kox:, mam ten sam dylemat bo mam kolor ciemna zielen i wlasnie sie zastanawiam, ale chyba zdecyduje sie na te poliftowe zwykle :>

Opublikowano
  • Autor

... ale chyba zdecyduje sie na te poliftowe zwykle :>

Ja raczej też będę kupował po II lifcie. Patrz jak one tu się pięknie prezentują :)

http://img218.imageshack.us/img218/208/293390125gn3.jpg , a ja też mam ciemną furę :)

Opublikowano

witux chodzilo mi o poliftowe zwykle to znaczy po II lifcie tylko nie przyciemniane, te po pierwszym jakos mi nie leza :thumbdown:

Opublikowano

to witux przeciez wlasnie dal linka do ori po ll lifcie :kox:

Opublikowano

no ja wiem ze dal ale zle zrozumial moja wczesniejsza wypowiedz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.