Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Platformówki na PS3 ???


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam takie małe pytanko odnośnie gier platformowych na PS3... ponieważ jestem fanatykiem Sony jak pewnie nie jeden z Was i miałem Ps, PS One, PS2, PSP i teraz oczywiscie PS3 i mam wrażenie że na najnowsza generacje nie ma kultowych tytułów gier platformowych.... typu Crash Bandicoot... ????

Możecie cos polecić z tego typu gier???? Może coś jest fajnego do pobrania na PSN ??? ( o ile oczywiście PSN znów ruszy ) Popadam juz w małą paranoje i zastanawiam sie nad zakupem 3DSa żeby posmigac chociażby w Mario...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic nie dorówna legendzie jaką jest Crash Bandicoot ale z wersji pudełkowych na PS3 to polecam serię Ratchet And Clank, Little Big Planet 1 & 2 - z tym, że to coś innego niż Crash ale warte uwagi i jak dla mnie po prostu miażdży swoim ogromem ;) Z PSN na myśl przychodzi mi tylko Lara Croft: And The Guardian Of Light, Trine, Shank i generalnie nawet sporo jest takich platformerów 2D. Na 3DS w Mario sobie nie pograsz bo takowego jeszcze nie ma :> Wyszło parę gier z czego zaledwie 1/4 jest godna uwagi :P Oczywiście możesz grać na 3DS w gry z DS ale w takim razie jaki jest sens wydawania tyle pieniędzy na 3DS skoro będziesz grał w gry z DS? Ale to takie choroby wieku dziecięcego tylko dziwi mnie to, że Nintendo nie dało na start nowej platformy jakiś mocarnych tytułów no i ten brak Mariana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic nie dorówna legendzie jaką jest Crash Bandicoot ale z wersji pudełkowych na PS3 to polecam serię Ratchet And Clank, Little Big Planet 1 & 2 - z tym, że to coś innego niż Crash ale warte uwagi i jak dla mnie po prostu miażdży swoim ogromem ;) Z PSN na myśl przychodzi mi tylko Lara Croft: And The Guardian Of Light, Trine, Shank i generalnie nawet sporo jest takich platformerów 2D. Na 3DS w Mario sobie nie pograsz bo takowego jeszcze nie ma :> Wyszło parę gier z czego zaledwie 1/4 jest godna uwagi :P Oczywiście możesz grać na 3DS w gry z DS ale w takim razie jaki jest sens wydawania tyle pieniędzy na 3DS skoro będziesz grał w gry z DS? Ale to takie choroby wieku dziecięcego tylko dziwi mnie to, że Nintendo nie dało na start nowej platformy jakiś mocarnych tytułów no i ten brak Mariana..

No tak masz racje można pograć w gry z DS a po co kupowac do tego 3DS-a a właśnie dla takich tytułów jak Ridge Racer 3D, ma byc Rayman 3D i wiele innych ciekawych...nie wykluczone że Marian tez zagosci w 3DSie... fakt faktem lista tytułów na start była słaba ale ja mysle że Nintendo z swoim potencjałem szybko to zmieni... tym bardziej iż maja na uwadze że zbliża się nastepca PSP.... chociaż mnie juz znudziło granie na PSP w te same tytuły w które moge zagrac na PS3 czy PS2 bo przecież gry na psp sa tylko zmienionymi wersjami z pełnogabarytowych konsol. Już wiem że nastepcy PSP nie zakupie bo po co skoro mam PS3 a kase która mam wydac na PSP wydam na 3DSa a wtedy gram w tytuly od sony jak i od nintendo...

Co do tych platformówek to wychaczyłem tylko to...

The_Legend_Of_Spyro_Dawn_Of_The_Dragon_Front_Cover_33188.jpg

z całą pewnoscią tego smoka każdy fan sony zna... nie wiedziałem tylko że jest na PS3 a mało tego co zadko się zdaża na allegro nie ma ani jednej aukcji z ta grą na PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest na PS3 Medievil :?:, dla mnie najlepsza platformówka za czasów psx'a, Sir Dan miażdżył :kox: :kox: :kox:

Można kupić z psn 1 część :naughty:

Szkoda że nie ma kontynuacji 3 części..

http://www.ps3site.pl/forum/topic/6571-medievil-ressurection/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Spyro nie polecam ;) To nie to samo co za czasów PSX. Dostał strasznie mizerne oceny i nie przekraczają one 5/10 także to już o czymś świadczy no i nawet nie wydali tej gry w Polsce.

Pablo - racja no Medievil legenda :D Ale to raczej Action Adventure a nie platformówka :chytry:. Na PS3 jakiś czas temu były informacje odnośnie 3 części ale rozeszły się w powietrzu i słuch o nich zaginął :angry:. Strasznie się ucieszyłem jak na PSP wyszedł Medievil Ressurection ale jest to niestety tylko remake pierwszej w części w poprawionej oprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami MediEvil na psx był jednym z tych tytułów obowiązkowych. Fajny klimat tam panował. Ale skoro ten Spyro jest raczej kiepski to sami widzicie że w temacie platformówek PS3 leży i kwiczy... nie rozumiem tego czemu nie wydają kolejnej części Crasha... przecież to też mega kultowy tytuł jak seria GT czy Tekken...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...