Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Problem z dmuchawą


symek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Padła mi chyba dmuchawa. Wogole nie reaguje, ani na żadnym biegu, ani na żadnej temperaturze.

Podłączyłem Vaga i wywala mi taki błąd. Po usunięciu za chwile wraca z powrotem

01273 - Fresh Air Blower (V2)

30-00 - Open or Short to B+

Dodam, że przeczyściłem kostke wchodzącom do dmuchawy ale nic nie pomogło. Dmuchawa powiedziała papa czy można ją jakoś podratować??. Wczesniej też mialem podobne objawy, że jak wsiadalem rano do auta to nie chciala z początku dzialać, ale jak się auto rozgrzało to załapywała i chodziła, a teraz to po calym dniu jazdy ani dregnie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd dmuchawy V2, o ile dobrze pamiętam. Objawiało się to brakiem jakiegokolwiek nawiewu i mruganiem panelu klimatron Sprawca jest regulator sterowania dmuchawa,Uwalony masz rezystor dmuchawy a raczej sam bezpiecznik termiczny znajduje się przed wejściem do silnika dmuchawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze wyjąć całą dmuchawę tak? Wyjmuje sie ją od strony schowka pasażera? Czy ten bezpiecznik jest do wymiany czy trzeba cała dmuchawe wymienic? Jak to możliwe to podaj jakieś nr. katalogowe

Klimatronic mi akurat nie mruga ale żaden nawiew nie działa, bo poprostu dmuchawa sie nie uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że silnik dmuchawy jest sprawny tylko ten regulator masz uwalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a ten regulator mozna wymienic czy jest to czesc nie do kupienia i trzeba calej dmuchawy szukac?[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:43_________________________________________________Wymontowałem dmuchawe, rozebrałem na częsci pierwsze ale nie widze tego rezystora dmuchawy ani bezpiecznika termicznego...mozesz mi go wskazać? jedyną rzeczą ktorą zrobiłem to połączylem dokladnie cyną te blaszki na środku bo wydawalo mi sie że miedzy nie którymi jest minimalna przerwa

IMG112.jpg

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:05_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...