Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Informacja z serwisu - PD siemensa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Byłem w poniedziałek w serwisie Noma2 K-ce kupic filtr przeciwpyłkowy. Na dziale części rozwinąłem rozmowe z Panem sprzedającym

jak to jest z tymi PD . Wiadoma jest sprawa że PD siemens jest wadliwą częścią i siada bardzo często, mówie o tym bo sam miałem taki przypadek.

Wymiana jest bardzo kosztowna i nie gwarantująca trwałości.

Ale na temat, oznajmiłem Panu że znam przypadek - przeczytany na naszym forum - wymiany PD w serwisie niemieckim na koszt Audi.

Pan nie zastanawiając się długo odpowiedział mi że dziś wyjechał od nich z serwisu VW z usuniętą taką właśnie usterką (samochód był już po gwarancji)

i użytkownik zapłacił 27 zł ponieważ przy okazji wymienili mu zużytą żarówkę. Więc go pytam a co z Audi, odpowiedział że apropos Audi nie mają takich wytycznych.

Także jak to jest, może ktoś z Was ma jakieś dokładniejsze informacje ?

Temat ważny bo niestety nie znamy ani dnia, ani godziny kiedy może ta usterka nas dotknąc.

Pozdrawiam

Opublikowano

wiesz jak zinterpretują powiedzą że to część zużywalna i nie podlega gwarancji i jeszcze czy był serwisowany takie są serwisy

Opublikowano

Witam !

Byłem w poniedziałek w serwisie Noma2 K-ce kupic filtr przeciwpyłkowy. Na dziale części rozwinąłem rozmowe z Panem sprzedającym

jak to jest z tymi PD . Wiadoma jest sprawa że PD siemens jest wadliwą częścią i siada bardzo często, mówie o tym bo sam miałem taki przypadek.

Wymiana jest bardzo kosztowna i nie gwarantująca trwałości.

Ale na temat, oznajmiłem Panu że znam przypadek - przeczytany na naszym forum - wymiany PD w serwisie niemieckim na koszt Audi.

Pan nie zastanawiając się długo odpowiedział mi że dziś wyjechał od nich z serwisu VW z usuniętą taką właśnie usterką (samochód był już po gwarancji)

i użytkownik zapłacił 27 zł ponieważ przy okazji wymienili mu zużytą żarówkę. Więc go pytam a co z Audi, odpowiedział że apropos Audi nie mają takich wytycznych.

Także jak to jest, może ktoś z Was ma jakieś dokładniejsze informacje ?

Temat ważny bo niestety nie znamy ani dnia, ani godziny kiedy może ta usterka nas dotknąc.

Pozdrawiam

Kolego na forum Passata pisali o tym że od 28.04.2011 pompki Siemensa w nieszczęsnych 2.0 TDI są wymieniane/naprawiane bezpłatnie na zasadzie "dobrej woli producenta" - niezależnie od historii serwisowej auta - ponoć obejmuje auta nie starsze niż 7 lat (info z serwisu).

Tą informację potwierdziło już kilku użytkowników.

Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja w Audi - ale myślę, że jeśli ktoś takowe pompki posiada (chyba A4 B7 170 KM) powinien zakręcić się wokół tematu.

Tu jeden z linków http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=101174

Opublikowano

sledze watek. przerabial ktos ten temat w audi? albo moze ktos ma wejscie do kogos w ASO u kogo ten temat mozna by wybadac?

Opublikowano

Witam ja miałem dwa razy padniętą pompke simensa najpier przy ok 55 tys przebiegu i druga przy ok 65 tys w obu przypadkach wymienione bezpłatnie w serwisie ASO ,auto po gawarancji juz było, wysyłali niby gdzieś jakieś zapytanie do Poznania Chyba, przyszła odpwiedź i Panowie powiedzieli tak: auto serwisowane cały czas w ASO wszystkie pieczątki sprawdzali i dokładnie co do kilometra przebieg , był mały przebieg i wiedzieli że te pompki tak mają,a na koniec coś gadali ze te co wsadzili to juz jakieś lepsze niby teraz mam 75 tys przebiegu i jest narazie ok ale pewnie tylko do czasu

Opublikowano

w zależności od tego jaka akcja serwisowa jest aktualna.

niestety odnośnie pompek jak na razie nie wiem nic, ale ostatnio 11 letniego golfa IV wysłałem na wymianę cewek i wymienili bez żadnego ale.

ps. informacje odnośnie akcji serwisowych są u nas w kraju bardzo "ciche".......

Opublikowano

Pokrycie kosztów wymiany/naprawy tych pompek nie jest akcją serwisową. Nazywają to "dobrą wolą producenta" co znaczy, że jednemu wymienią innemu nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.